Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!

Go down 
+6
Scorpion
oldUSER
shukru
Sertabmania
Carpdi
dinchell
10 posters
AuthorMessage
Misafir
Guest

11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! Empty
PostSubject: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeMon Feb 09, 2009 11:17 pm

11.EUROSTAR SONG CONTEST POLAND/CRACOW-SONUÇLAR..!!

izlemek için:

http://www.tummiweb.com/escnation/scorewiz/show.php?id=60879

1. VE 2. OLAN ÜLKELER EUROSTAR PUAN REKORU KIRMIŞLARDIR...ANCAK TABİKİ YENİ PUAN REKORU ARTIK 1. OLAN ÜLKENİN ELİNDE..!!..EUSTARDA BU ZAMANA KADAR ALINAN EN YÜKSEK PUAN 149 İDİ...ANCAK BU YARIŞMADA 1. OLAN ÜLKE 165 , 2. OLAN ÜLKE İSE 159 PUAN ALMIŞTIR..!!

İŞTE İLK 10:
(12. EUROSTAR FİNALİSTLERİ)

1.TURKEY - 165 PUAN

2.POLAND - 159 PUAN

3.SWEDEN - 118 PUAN

4.RUSSIA - 102 PUAN

5.IRELAND - 94 PUAN

6.BELGIUM - 93 PUAN

7.GREECE - 83 PUAN

8.MOLDOVA - 83 PUAN

9.ANDORRA - 81 PUAN

10.SPAIN - 73 PUAN
Back to top Go down
Misafir
Guest

11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! Empty
PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeMon Feb 09, 2009 11:19 pm

BABYMMMMMM VE BERKAYI ÇOOK TEBRİK EDİYORUMM..!!
BANA OY VEREN HERKESEDE ÇOOOOOOOOOOOOOOK TEŞEKKÜRLER..!!
Back to top Go down
dinchell
Süper Üye
Süper Üye
dinchell

Male
Aktiflik Puanı : 819
Pep : 13
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! 2110w3o

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeMon Feb 09, 2009 11:26 pm

hehe 10.mu oy veren arkadaşlarıma çok çok teşekkürler...........
Back to top Go down
Carpdi
Süper Üye
Süper Üye
Carpdi

Male
Nerden / Where Are You? : Ordan
Aktiflik Puanı : 2121
Pep : 18
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! 2jbqi6f

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeMon Feb 09, 2009 11:30 pm

Oy veren ve vermeyen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum Önemli olan oylarınız kadar dosluğunuzda... What a Face Brnm Ve Ctym ı da Tebrik ediyorum jocolor
Back to top Go down
http://eurostar.eniyiforum.net/
Sertabmania
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Sertabmania

Male
Nerden / Where Are You? : Nereye Dimi?
Aktiflik Puanı : 1694
Pep : 22
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! 10p7ojp

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 10:45 am

çağataycm,berancm,berkaycm tebrik ediorm hepinizi..=)

oy veren vermeyen herkese teşekkürler =)

güç bela 9.olduk yine..Smile daha kimi sokym yarşmaya bilemedm yukarılara çıkmak için =)

alejandro ve shakira sizi de çok sewiorm canlarm I love youI love you
Back to top Go down
shukru
Süper Üye
Süper Üye
shukru

Male
Nerden / Where Are You? : hatay
Aktiflik Puanı : 62
Pep : 0
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! 21c6vqg

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 12:53 pm

oo ilk 5 teyim thanks :DD: özellikle ömere 12 puanı için teşekkür ediyorum D:D:
Back to top Go down
oldUSER
Yeni Üye
Yeni Üye
oldUSER

Male
Aktiflik Puanı : 0
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! 348kpdc

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 12:58 pm

Oy veren ve vermeyen bütün ülkelere teşekkür ederim. Tahmin ettiğim birinci nihayet belli oldu. Türkiye'yi ve temsilcisini tebrik ederim.

Şunu dile getirmek istiyorum. Andorra için üzüldüm. Daha iyi bir başarı bekliyordum. Zaten o şarkı ile iyi bir başarıyı hak ediyordu fakat oylama mantığı yüzünden hakettiği yere gelemedi. Normal Eurovision mantığı burda da aynı şekilde işliyor. Herkes komşuna oy veriyor. Şarkıya göre oy verilmiyor. Çoğu şarkı hakettiği başarıyı bu yüzden elde edemedi. Bir de birbirlerini tanıyan yarışmacılar arasında tutuculuk yapılmış. Çok bariz bir biçimde belli oluyor. Eğer oylamayı yavaş yavaş izleyip bir Excel dosyasına hangi ülkenin hangi ülkeye oy verdiğine bakarsanız sizde anlayabilirsiniz.
Rusya olarak bu durumu protesto ediyor ve buna son verilmesini istiyoruz.
Back to top Go down
Carpdi
Süper Üye
Süper Üye
Carpdi

Male
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! 2jbqi6f

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 1:09 pm

Ya öyle bir haksızlık olamaz Şarkılarıda herkesin dinlediğine eminim ben Arkadaş oyu diyosun sor bakalım kim kime arkadaşa oyu wermiş Yarı finalide düşün ama Bence herkes hak ettiği sonucu aldı. Komşu Ülkelik değil şarkıları kimi kişinin tarzına uyuyor. Onun için veriyolar. Hem biz yarı finalden cıkamadığımız oldu bişeymi dedik Bize qöre şarkılarımız iyi olabilir ama diğerlerine kötü gelebilir. Ben düşüncelerini yalnış buluyorum. Senin dereceni alamamış arkadaşlarımız war. Onlarıda düşün ondan sonra böle bi kanaate var. Neden onlar protesto çakmıyor direk sence... Nese Uzun oldu baya ...
Back to top Go down
oldUSER
Yeni Üye
Yeni Üye
oldUSER

Male
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! 348kpdc

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 1:49 pm

Ben bu yarışmaya ilk defa katılıyorum. İlk defa yarıl finale girdim. İlk defa finale yükseldim. İlk defa 4. oldum. Ben kendi başarımdan memnun olmadım gibi bir anlam taşıyacak cümle kurmadım.
Andorra'nın bulunduğu sırayı hak etmediğini düşündüğümü dile getirdim. Bu düşüncemin de sonuna kadar arkasındayım. Tarz ile alakalı bir şey yok. Oylamayı sonuna kadar takip ettim. Slow şarkıya 8 verilmiş, başka hareketli şarkıya 10 verilmiş fakat başka bir hareketli şarkıya 2 verilmiş. Bu mudur tarz? Bunun adı tutuculuktan başka bir şey değil. Tamamen arkadaş oyu. Fakat şu var gerçekten hakeden kazandı. Öyle olmasa tepkim daha farklı olurdu.
Back to top Go down
dinchell
Süper Üye
Süper Üye
dinchell

Male
Aktiflik Puanı : 819
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! 2110w3o

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 1:56 pm

aynı şekilde bende anorranın daha üst sıralarda yer alması gerektiğini düşünüyorum....zaten görünce şaşırdım....
Back to top Go down
Carpdi
Süper Üye
Süper Üye
Carpdi

Male

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 2:32 pm

Tepkini Farklı Şekillerdede Görelim Rusya Sorun deqil bizim için... Fakat Ben Andorraya bişey demedim lafı sen nereye getiriyosun. Bide derecen için tebrik ederim onada sözüm yok ama sen hemen ayaqa kalkarsan böyle işimiz var demektir. Arkadaş oyu hakkında biz gereken bilgiyide aldık merak etme arkadaş oyu yok. 0 zman birbirine 12 veren tüm ülkeler arkadaş Very Happy
Back to top Go down
oldUSER
Yeni Üye
Yeni Üye
oldUSER

Male

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 2:47 pm

Lafı nereye çekmeye çalışıyorsun bilmiyorum ama bana
muhalefet olmayı bırak. Uğraşma benim düşüncelerimle. Tepkimi daha farklı
gösterirdim, daha büyük bir haksızlık olsaydı. Tadı kaçıyor artık. Tatsızlık
çıksın istemiyorum. Senin söylediklerin senin düşüncen bana sadece saygı duymak
düşer sende üzerine düşeni yaparsan sevinirim.

Bende seni tebrik ederim.

Sen daha iyiydin.
Back to top Go down
Sertabmania
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Sertabmania

Male
Nerden / Where Are You? : Nereye Dimi?
Aktiflik Puanı : 1694
Pep : 22
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! 10p7ojp

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 2:50 pm

ben de sesimi çıkarmak istemedm ama gerçekten ben de hak ettğim yerde oldğmu düşünmüorm..kmseye bişey demiorm diyemem de ztn ama gerçekten kmle katılacağmı şaşırdm Very Happy toxic'e de teşekkr ediorm..Smile tartşma olmasn ama lütfen..
Back to top Go down
Carpdi
Süper Üye
Süper Üye
Carpdi

Male

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 2:56 pm

Tmm Bende senin düşüncelerine SayGı duyuyorum... İnş yarışmalarda qelmek istediqin yere qelirsin...
Back to top Go down
oldUSER
Yeni Üye
Yeni Üye
oldUSER

Male

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 3:00 pm

İnşallah sende iyi başarılara imza atarsın.
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 5:37 pm

RUSYA BELKİ KENDİ DURUMUNDA HAKLI OLABİLİRSİN AMA SEN 4. OLDUM DİE MUTLU OLMAK LAZIM..ÇÜNKÜ ZATEN RUSYA YARI FİNALDEN KILPAYI YÜKSELDİ FİNALEE...YARI FİNALDE BELÇİKA RUSYADAN DAHA İİ BİR SONUÇ ALMASINA RAĞMEN BELÇİKA FİNALDE 6. RUSYA 4. OLDU..!!
BUNU DA DÜŞÜNÜN!!
PROBLEM YAPILACAK BİŞEY DE YOK..!!
EĞLENMEK İÇİN YAPIORUZ BU YARIŞMAYI..!!
Back to top Go down
Scorpion
Görevli Üye
Görevli Üye
Scorpion

Male
Nerden / Where Are You? : Burdanm :D
Aktiflik Puanı : 2214
Pep : 21
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! 2woehau

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeTue Feb 10, 2009 6:12 pm

eet katılıorm beran Very Happy
Back to top Go down
bu-rock-esc
Süper Üye
Süper Üye
bu-rock-esc

Male
Nerden / Where Are You? : En önden :D
Aktiflik Puanı : 372
Pep : 2
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! 33mwfnc

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeWed Feb 11, 2009 6:28 pm

Tebrikler Çağatay... Beklediğim bir sonuçtu zaten Wink
Back to top Go down
cagatay
Admin
Admin
cagatay

Male
Nerden / Where Are You? : CehenneMin DibiNdeN xD
Aktiflik Puanı : 3859
Pep : 46
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! 33mwfnc

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeThu Feb 12, 2009 4:21 pm

ÖZELLİKLE BAŞARIMI TEBRİK EDENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.. İNŞALLAH BİRAZ DAHA EĞLENMEYİ ÖĞRENİRİZ..

BABYM VE BERKAYI TEBRİK EDERİM AYRICA..
Back to top Go down
http://eurostar.eniyiforum.org
efan
Aktif Üye
Aktif Üye
efan

Male
Aktiflik Puanı : 275
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! Wqzs4m

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeThu Feb 12, 2009 5:17 pm

Birinciye tebrikler ama sonuncuya ne demeli Very Happy
Back to top Go down
JoJo
Moderatör
Moderatör
JoJo

Male
Nerden / Where Are You? : Kocaeli/Gebze
Aktiflik Puanı : 184
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! 4lr1x

PostSubject: Re: 11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!   11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!! I_icon_minitimeSat Feb 14, 2009 10:00 pm

çağatay tebrik ederim: d yarışmayı da gebze de yapıyormuşssun Very Happy Osman yılmaz mahallesinde yapsana :F tüm kırolar gelirler kekek açık hava da olsun .. :PP
Back to top Go down

11. EUROSTAR SONG CONTEST SONUÇLAR...POLONYA'DAN HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER..!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE..!!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» POLONYA'DAN KUCAK DOLUSU SEVGİLERRR!!! GÖRÜŞMEK ÜZEREE....VEEE......YARIŞMA BAŞLIYORR.....(ŞARKILAR)
» 17. EUROSTAR SONG CONTEST....SONUÇLAR!
» 19. EUROSTAR SONG CONTEST....SONUÇLAR!!
» 20. EUROSTAR SONG CONTEST // SONUÇLAR !!
» 14. EUROSTAR SONG CONTEST....SONUÇLAR..!! >>>>