Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!

Go down 
+6
OzKaN
oldUSER
dinchell
QuEeN
Syrian-vision
JoJo
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Misafir
Guest

12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! Empty
PostSubject: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 8:20 pm

12. EUROSTAR SONG CONTEST // GEBZE - TURKEY
YARI FİNAL SONUÇLARI:

YARI FİNAL SONUCUNDA EN ÇOK OYU ALAN İLK BEŞ ÜLKE FİNALE KALMAYA HAK KAZANDILAR:
İŞTE BU ÜLKELER:

KARIŞIK SIRA İLE:

*THE NETHERLANDS
*SWITZERLAND
*FRANCE
*GREENLAND
*ICELAND
*LIECHTENSTEIN**

TÜRKİYE EV SAHİBİ ÜLKE OLDUĞU İÇİN, YARI FİNALDEN BİR ÜLKEYİ DİREK FİNAL'E ÇIKARMA HAKKINA SAHİP. BUNDAN SONRA TÜM EV SAHİBİ ÜLKELER BU HAKKA SAHİP OLACAKLAR. BİRİNCİLİKLERDE ÖDÜL VEREMİYORUZ AMA BÖYLE HAKLAR VERECEĞİZ.

TÜRKİYE'NİN SEÇİMİ LIECHTENSTEIN OLDU.

DOĞRUDAN FİNALDE OLAN ÜLKELER:

1.TURKEY
2.POLAND

3.SWEDEN
4.RUSSIA

5.IRELAND
6.BELGIUM
7.GREECE

8.MOLDOVA

9.ANDORRA
10.SPAIN
YARI FİNAL SONUCUNDA İLK 5'E GİREMEYİP,FİNALE KALMA HAKKINI KAYBEDEN ÜLKELER:
PUAN SIRALAMALARI İLE:

6.UNITED KINGDOM - 85
7.ISRAEL - 82

8.FINLAND - 75
9.UKRAINE - 68
10.GERMANY - 65
11.BELARUS - 58
12.BULGARIA - 42
13.ESTONIA - 34

FİNALE ÇIKAN TÜM ÜLKELER , FİNALDE BAŞARILAR...
ELENEN ÜLKELERE İSE DİĞER YARIŞMALARDA BAŞARILAR..!!!
Back to top Go down
JoJo
Moderatör
Moderatör
JoJo

Male
Nerden / Where Are You? : Kocaeli/Gebze
Aktiflik Puanı : 184
Pep : 0
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! 4lr1x

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 8:46 pm

oy veren herkese teşekkürler..Finaldeyim Smile
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 8:59 pm

FİNALDEKİLERE BAŞARILARR....!!!!!!!!! Very Happy
Back to top Go down
Syrian-vision
Yeni Üye
Yeni Üye
Syrian-vision

Male
Aktiflik Puanı : 10
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! Mcq8fk

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 9:30 pm

Congartulations.. Very Happy ....and a big "SAĞOL" for all countries which vote for SWITZERLAND..başarılar ın the fınal cheers
Back to top Go down
QuEeN
Yeni Üye
Yeni Üye
QuEeN

Female
Aktiflik Puanı : 19
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! 33mwfnc

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 9:41 pm

yha saolun elendim melendim ama cnınz saolsn........fınalde oln arkdşlara başrılar dler 1.olan arkadaşımz kimse tbrikl ederim
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 9:44 pm

İŞTE BUDUR YAAA...
ELENDİM MELENDİMM EHEHEE..!!!
SAĞOL YARENN ELENDİM DİYE PROBLEM ÇIKARMADIĞIN İÇİN..!! Smile
Back to top Go down
QuEeN
Yeni Üye
Yeni Üye
QuEeN

Female
Aktiflik Puanı : 19
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! 33mwfnc

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 9:53 pm

yha anlyşlı krşılmam lzımdı ztnelbt birgün bnde insallah 1.olucam yine:)
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 9:54 pm

İNŞ. YARENCİİMM Smile
Back to top Go down
dinchell
Süper Üye
Süper Üye
dinchell

Male
Aktiflik Puanı : 819
Pep : 13
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! 2110w3o

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 10:00 pm

finale çıkan arkadaşlara başarılar...
Back to top Go down
oldUSER
Yeni Üye
Yeni Üye
oldUSER

Male
Aktiflik Puanı : 0
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! 348kpdc

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 10:30 pm

Finale çıkan ülkeleri tebrik ederim.
LIECHTENSTEIN'ın finale çıkmasında Çağatay ile
LIECHTENSTEIN'ı seçen arkadaş arasında bit tanışma etkili olmuş sanırsam.
Sonradan geldim ama haksızlıklar devam ediyor. Kimsenin gıkı çıkmıyor.
Daha önce de ettiğim gibi protesto ediyorum bu durumu ve daha önce söylediğim gibi son yarışmamda herkese başarılar arkadaşlar hakeden kazansın...

Back to top Go down
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Aktiflik Puanı : 4625
Pep : 29
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! 2814kmf

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 10:34 pm

toxic91 wrote:
Daha önce de ettiğim gibi protesto ediyorum bu durumu ve daha önce söylediğim gibi son yarışmamda herkese başarılar arkadaşlar hakeden kazansın...

BEN DE SUSTUM AMA KATILIYORUM SANA GERÇEKTEN BENİM ŞARKIM FİNALE ÇIKMAYI HAKEDİYODU AMA TEK TANIDIĞIM ÇAĞATAY VE BERAN OLDUĞU İÇİN ONLAR DA TORPİL YAPMADIĞI İÇİN YİNE ELENDİM BİR DAHA KATILMAYI DÜŞÜNMÜYORUM
Back to top Go down
oldUSER
Yeni Üye
Yeni Üye
oldUSER

Male
Aktiflik Puanı : 0
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! 348kpdc

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 10:41 pm

Sana puan verdim mi hatıralmıyorum ama LIECHTENSTEIN'a 50.000 basacak bir şarkın vardı.Senin adına üzüldüğümü belirtmek istiyorum.
Beran ve Çağatay ikisinede güvenim sonsuz ama onlar göz yumuyor.
Kimse de tepki göstermiyor.
11. yarışmada Andorra'nın ilk 5'e bile girememesini de unutmuş değilim.
Her neyse Sweden tek başına kalıp birinci olur artık.
Her neyse zevkler ve renkleri daha fazla tartışmak yerine sessizce ayrılmak olacak en iyisi.

Back to top Go down
dinchell
Süper Üye
Süper Üye
dinchell

Male
Aktiflik Puanı : 819
Pep : 13
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! 2110w3o

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 10:53 pm

toxic91 wrote:
Sana puan verdim mi hatıralmıyorum ama LIECHTENSTEIN'a 50.000 basacak bir şarkın vardı.Senin adına üzüldüğümü belirtmek istiyorum.
Beran ve Çağatay ikisinede güvenim sonsuz ama onlar göz yumuyor.
Kimse de tepki göstermiyor.
11. yarışmada Andorra'nın ilk 5'e bile girememesini de unutmuş değilim.
Her neyse Sweden tek başına kalıp birinci olur artık.
Her neyse zevkler ve renkleri daha fazla tartışmak yerine sessizce ayrılmak olacak en iyisi.

arkadaşlar abartılacak bi durum yok ortada....lihtenştaynın şarkısı ayrıca çok güzel...finlandiyanınkide güzel..sonuçta oylamayı yapan bizi ve beğeniyorsak oy veririz beğenmiyorsak oy vermeyiz demi...lihtenştaynıda çağatay finale çıkarmayı seçmiş ve bu kararından dolayı onu yargılayamayız...siz eurovisionda jurinin çıkardığı ülkeyi yargılayabilior musunuz hayır...çağatay geçen yarışmada hakkıyla 1. oldu ve bu yarışmada bu hakkı kazandı kimi isterse finale çıkarır bu bizi ilgilendirmez..böyle bi karar alındığında bunu beğenmiorsanız en başta itiraz edebilirdiniz....o yüzden haksızlıklar devam edior.yok şu yok bu demenize gerek yok...bu tür yarışmalarda herkesin istediğini elde etmesi mümkün değil çünkü herkesin zevkleri farklıdır..neyse sizde fazla uzatmayın bence..ve önümzdeki ayrşmalarda sizi armazıda görmek isterim kendi adıma...
Back to top Go down
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! 2814kmf

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 10:57 pm

bence yarışma formatında değişiklk yapılmalı çoğunluk işine yaramadığı için karşı çıkcak neyse benden bu kadar artık
Back to top Go down
Sertabmania
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Sertabmania

Male
Nerden / Where Are You? : Nereye Dimi?
Aktiflik Puanı : 1694
Pep : 22
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! 10p7ojp

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeSun Feb 22, 2009 11:59 pm

benim kendi adıma fikrim final oylaması gibi burda da kimin kime kaç puan verdiğini görmemiz..kim tepki oyu vermiş kim arkadaş oyu vermiş açıkca herkes görsün bence ki sawunulacak bir sebep olsun ortada..ben tarafsızım bu tartşmada herkes kendne göre haklı ama her yarşma her eleme sonunda bu olacaksa değişik bir formata gidilmeli bence..ben kendi adıma yarışmaya kimi sokarsam sokym 8.likten yukarı çıkamadm ama kmseye hesap soramazsınız da nie bana kmse oy vermiyo die..zevk meselesi diyip geçmek lazım..Wink
Back to top Go down
cano544
Aktif Üye
Aktif Üye
cano544

Male
Aktiflik Puanı : 187
Pep : 2
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! 10gb9si

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeMon Feb 23, 2009 3:01 pm

Biras geç Olsada eurovision Şarkılarıyla Katılmak yasaklanmalı

Ben ilk defa bir yarışmada böyle bişey gördüm üst üste polonya türkiye polonya türkiye İkiside moderatör Bilemem Bu da Benim düşüncem
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeMon Feb 23, 2009 4:01 pm

özkanköse wrote:
toxic91 wrote:

BEN DE SUSTUM AMA KATILIYORUM SANA GERÇEKTEN BENİM ŞARKIM FİNALE ÇIKMAYI HAKEDİYODU AMA TEK TANIDIĞIM ÇAĞATAY VE BERAN OLDUĞU İÇİN ONLAR DA TORPİL YAPMADIĞI İÇİN YİNE ELENDİM BİR DAHA KATILMAYI DÜŞÜNMÜYORUM

HEPİNİZE TEK TEK CEVAP VERMEK İSTİORUMM..
ÇAĞATAY LIHTEŞTAYNI ÇIKARDI FİNALE..ÇÜNKÜ BİLDİĞİNİZ GİBİ NETE GİREMİYOR VE ŞARKILARI BİLMİYORR...
BİLDİĞİ TEK ŞARKI LİHTEŞTAYN ÇÜNKÜ BERABER KOYDULAR O ŞARKIYI....
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeMon Feb 23, 2009 4:06 pm

Sertabmania wrote:
benim kendi adıma fikrim final oylaması gibi burda da kimin kime kaç puan verdiğini görmemiz..kim tepki oyu vermiş kim arkadaş oyu vermiş açıkca herkes görsün bence ki sawunulacak bir sebep olsun ortada..ben tarafsızım bu tartşmada herkes kendne göre haklı ama her yarşma her eleme sonunda bu olacaksa değişik bir formata gidilmeli bence..ben kendi adıma yarışmaya kimi sokarsam sokym 8.likten yukarı çıkamadm ama kmseye hesap soramazsınız da nie bana kmse oy vermiyo die..zevk meselesi diyip geçmek lazım..Wink

BUĞRACIM ÇOK GÜEL SÖYLÜOSUNDA BİRAZ DÜŞÜN LÜTFENN..
YARI FİNAL SONUÇLARINI AÇIKLADIĞIMIZ AN MESELA SEN YARI FİNALE 1. OLDUN VE FİNALE KALDIN..BU İNSANLAR SEN YARI FİNALDE 1. OLDUN DİE SANA FİNALDE OY VERİRLERMİ ZANNEDİOSUNNN..!!

İŞTE EUROVISIONDADA YARI FİNAL SIRALAMALARININ AÇIKLANMAMA SEBEBİDE BU..!!

AYRICA YÖNETİME BU KADAR YÜKLENİCEK Bİ DURUM DA YOK ORTADA...
SONUÇTA OYLAMAYI YAPAN SİZLERSİNİZZ...
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeMon Feb 23, 2009 4:12 pm

AYRICA BU SEBEBTEN DOLAYI...YARIŞMADAN ÇEKİLEN ARKADAŞLARADA ÇOK ŞAŞIRDIM...

HELEDE FİNALDE OLUP DA BURDA GAZA GELEN ARKADAŞLARADA GERÇEKTEN ÇOK KIRILDIM...
YANİ Bİ POLONYA Bİ TÜRKİYE KAZANIO DEMİŞ CAN..BU DEMEK YANİ..Bİ HAKSIZLIKMI YAPIORUZ..SCOREBOARD ÖNÜNÜZDE DAHA NE YAPABİLİRİMM???

ONDAN SONRADA FORMAT DEİŞŞİN DİOSUNUZ...YARI FİNALLERDE AÇIKLANSIN DİOSUNUZZ...SONRADA DİCEKSİNİZKİ İŞTE YARI FİNALDE 1. OLDUMDA FİNALDE 7. 8. OLDUMM..BİLEREK OY VERMEDİNİZ FİLAN FELAN...
NEYSE...
ÇOOK SAĞOLUN ARKADAŞLAR YAA GERÇEKTEN ..!!!

ÇOK SAĞOLUN..!!
Back to top Go down
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeMon Feb 23, 2009 5:36 pm

bi polonya bi türkiye birinci oluyor olayına katılmıyorum çünkü herkesin verdiği oy belli ayrıca berana ve çağataya da güvenm sonsuz|||çağatayın bir tek LIECHTENSTEIN şarkısını bilmesi çok kötü bi durum çünkü herkesin şarkısına bakmalı sadece tek ülkeyle kalmamalı o yüzden hiç oy kullanmasaymış daha iyi olurmuş bizim ne suçumuz var peki?
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeMon Feb 23, 2009 5:41 pm

özkanköse wrote:
bi popnya bi türkiye birinci oluyor olayına katılmıyorum çünkü herkesin verdiği oy belli ayrıca berana ve çağataya da güvenm sonsuz|||çağatayın bir tek LIECHTENSTEIN şarkısını bilmesi çok kötü bi durum çünkü herkesin şarkısına bakmalı sadece tek ülkeyle kalmamalı o yüzden hiç oy kullanmasaymış daha iyi olurmuş bizim ne suçumuz var peki?

AMA ŞÖYLE BİŞEYDE VAR..NEYE GÖRE KARAR VEREBİLİRKİİ??
MESELA BEN GREENLANDI ÇIKARMIŞTIMM..!!
O AN O GELDİ AKLIMA ŞARKII HOŞTU ÇIKARDIM..ÇAĞAAYINDA NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜ BİLEMEYİZ..

AYRICA NESRİN(LIHTEŞTAYN) VE ÇAĞATAY DİKKAT EDERSENİZ YARIŞMADA POLİTİK DAVRANMAMAYA DİKKAT EDİOLAR VE BU YÜZDEN .. SIRF SİZ BİŞE DERSİNİZ DİE BİRBİRLERİNE OY BİLE VERMİOLAR...
Back to top Go down
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeMon Feb 23, 2009 5:49 pm

ya beran biz kimiz?ben çağataya güvenmiyorum demedim ama tek bir şarkıyla sınırlı kalmasaydı dedim tüm şarkılara baksa belki başka bir ülkeyi seçicekti.birbirlerine oy vermiyorlar beni ilgilendirmiyor ama adaletsizlik beni çok geriyor
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeMon Feb 23, 2009 5:55 pm

özkanköse wrote:
ya beran biz kimiz?ben çağataya güvenmiyorum demedim ama tek bir şarkıyla sınırlı kalmasaydı dedim tüm şarkılara baksa belki başka bir ülkeyi seçicekti.birbirlerine oy vermiyorlar beni ilgilendirmiyor ama adaletsizlik beni çok geriyor

ADALETSİZLİK NERDE BURDA????

LIHTESTAYNIN TEK ŞUÇU ÇAĞATAYI ARKADAŞI OLMASI..BEN EMİNİM ŞUAN ÇAĞATAY BAŞKA BİRİNİ FİNALE ALSAYDI HİÇ Bİ PROBLEM OLMICAKTI..!!
Back to top Go down
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeMon Feb 23, 2009 5:59 pm

yanio hangi ülkeye bakarsa bahsın yine lıhtestaynı mı secicekti
Back to top Go down
Scorpion
Görevli Üye
Görevli Üye
Scorpion

Male
Nerden / Where Are You? : Burdanm :D
Aktiflik Puanı : 2214
Pep : 21
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! 2woehau

PostSubject: Re: 12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!   12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!! I_icon_minitimeMon Feb 23, 2009 6:01 pm

arkadaşım uzatmasana allahım yaa allah bi çene vermiş gerisini koyvermiş..ben son iki yarışmadır sonuncu veya sondan iki oldum bişi diom mu .. oyları sonuçta herkes kendi verio herkesin zevki farklı .. sanki çağatay başka ülkeyi alsa bişi demicektin ama seni alsa oh ne gsl seni ne ilgilendirir ki kimi aldığı zevk meselesi.. beranm ada katılıorm sonuçta onların bişi yaptığı yok puanlar neyse oo .. Very Happy Gideninde yolu açık olsun .. Dimi bebişm çokta fifi Very Happy ..
Back to top Go down

12. EUROSTAR SONG CONTEST...NEW FINALISTSSS..!!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next