Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Aktiflik Puanı : 4625
Pep : 29
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!! 2814kmf

Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!! Empty
PostSubject: Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!!   Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!! I_icon_minitimeTue Jun 02, 2009 6:00 pm

MTV ödül töreninde, Borat karakteriyle ünlenen Sacha Baron Cohen, yeni filmi Brüno kostümüyle havada bir melek gibi gözüktü.

Sonra aniden ipler zayıfladı ve Brüno seyircilerin üzerine doğru kaymaya başladı ve ve onca kalabalığın içinde Eminem'in üzerine düştü.

Brüno'nun arka tarafı rapçinin neredeyse yüzüne değecekti. Bunun üzerine müzisyen arkadaşlarıyla salonu terk etti...
Resimleri eklemeye cesaret edemedim Very Happy xD

Resimler burada...

İnternethaber.
Back to top Go down
cRazyAngeL
Süper Moderatör
Süper Moderatör
cRazyAngeL

Female
Aktiflik Puanı : 3613
Pep : 15
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!! Biqck1

PostSubject: Re: Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!!   Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!! I_icon_minitimeTue Jun 02, 2009 6:25 pm

puhahahahahaahaha koptum ya.... Laughing Laughing Laughing teşekkürler özkan ya ... harika gidiyorsun Very Happy
Back to top Go down
http://www.dreamworld.forumn.org
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!! 2814kmf

PostSubject: Re: Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!!   Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!! I_icon_minitimeTue Jun 02, 2009 6:30 pm

sağol pınar... ben de sabah kalktım haberleri izliyorum sabah sabah ruh gibi oluyorum ben...tvde gördm haberlerde gülmekten öldüm ya sabah sabah ...Very Happy
Back to top Go down
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male

PostSubject: Re: Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!!   Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!! I_icon_minitimeTue Jun 02, 2009 9:46 pm

pınardan başka kimse görmedi mi bu haberi ya ? yorum yapın xD
Back to top Go down
cRazyAngeL
Süper Moderatör
Süper Moderatör
cRazyAngeL

Female
Aktiflik Puanı : 3613
Pep : 15
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!! Biqck1

PostSubject: Re: Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!!   Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!! I_icon_minitimeTue Jun 02, 2009 10:10 pm

fotoğraflarda çok komik ya hahahahihihaha Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing çok eğlendim varya Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
http://www.dreamworld.forumn.org

Eminem'in üstüne popo üstü çakıldı!!!
Back to top 
Page 1 of 1