Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

Murat Boz Eurovision'u istiyor

Go down 
AuthorMessage
quera81
Süper Üye
Süper Üye
quera81

Male
Nerden / Where Are You? : Toronto-CANADA
Aktiflik Puanı : 2902
Pep : 8
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Murat Boz Eurovision'u istiyor 2z6a0sg

Murat Boz Eurovision'u istiyor Empty
PostSubject: Murat Boz Eurovision'u istiyor   Murat Boz Eurovision'u istiyor I_icon_minitimeThu Jun 25, 2009 4:56 pm

Burcu Esmersoy ve Yekta Kopan'ın sundukları 'Yaz Gecesi Şovu' programına konuk olan Murat Boz, Eurovision'a sıcak baktığını anlattı.
Kenan Doğulu'nun 'Shake it up şekerim' şarkısıyla sahnede gösterdiği performansın, o gece en iyisi olmasına karşın Eurovision'da 4. olmasının kendisinde bir hayal kırıklığı yaşattığını söyleyen Murat Boz, "O sene birazcık Eurovision'a soğudum... O günden itibaren birazcık kendimi çektim ama artık biraz daha farklı bakıyorum. Eurovision'un bir çok anlamda bir çok getirisi var, bütün sanatçılara. Bu yadsınmaz bir gerçek " dedi.
televizyongazetesi.com'un haberine göre; son zamanlarda değişik bir durum oluştuğunu ve Türkiye'de bir çok sanatçının Eurovision'a gitmek istediğini ifade eden Murat Boz, "Artık milli bir duruma dönüştü Eurovision...Ancak başka yerlere çekmenin de manası yok. Eurovision çok önemli bir yarışma ama hayat memat meselesi değil" diye konuştu.
Ünlü popçu, önümüzdeki yıl için Eurovision'a katılması yönünde gelecek teklife de sıcak bakacağını sözlerine ekledi.
Back to top Go down

Murat Boz Eurovision'u istiyor
Back to top 
Page 1 of 1