Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm..

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Scorpion
Görevli Üye
Görevli Üye
Scorpion

Male
Nerden / Where Are You? : Burdanm :D
Aktiflik Puanı : 2214
Pep : 21
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm.. 2woehau

Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm.. Empty
PostSubject: Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm..   Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm.. I_icon_minitimeThu Jul 23, 2009 12:48 am

İlk İş, İlk PaRa..

Televizyon ve sahne dünyasının ünlü isimleri, bu kez para kazandıran ilk işlerini anlatıyor.Tatil köyü mutfağında bulaşık yıkayandan Los Angelas'ta çim biçene,Kuş tepede oyuncak satandan evinde ayaklarını uzatıp çeviri yapanlara..Yedi ünlü isim,ünden çok uzak o yıllara geri dönüyor!! Bakalım kimler nerdeymiş, ne işler yapmış o zamanlar? Hemde kaç paraya??

IRMAK ÜNAL

Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm.. Irmak_unal_170_%5B640x480%5D

İŞİ "İtalyan lokantasında garsonluk."

ÇALIŞMA SÜRESİ "1999'da San Francisko'da üniversite okurken North Beach bölgesinde bir yıl kadar garsonluk yaptım."

KAZANCI "saati 7 Dolar'dı. Kaçak çalıştığım için en düşük ücreti alıyordum.Bahşişlerle günde 70 ile 100 Dolar para geçiyordu elime."

İŞ TECRÜBESİ "Amerika'da yeni işe girerken önceki iş çok etkili bu yüzden daha önce hamburgercide çalıştım yalanını uydurmak durumunda kaldım.Başka çarem yoktu"

İŞ YETENEKLERİ "Benim insna ilişkilerim kuvvetlidir.Bu tarz iş yapan bişi için bu bir artı.İkna edici olmak, ne yemek yiyeceği konusunda kararsız kalmış birini doğru yönlendirmek konularında oldukça iyiyimdir.Tok olduğunu söyleyenler bile bazen ikna kabiliyetimle yemesi gerekenden fazla yerdi.Tabi en büyük yetenek bahşiş vermeyecek birine o bahşişi verdirmek.Bunu iyi başardığımı söyleyebilirim."

İŞİN ARTILARI"Meksikalı bir aşçımız vardı ve beni çok severdi.Eve giderken mutlaka bana güzel bir paket hazırlardı.O dönemler çok sğlıklı beslenmiştim.

İŞİN RİSKLERİ"Devamlı ayakta olduğum için ve hızlı şekilde merdiven inip çıktığımdan diz kapaklarım iflas etmişti.

İŞVEREN"İki yunan kardeşti.Biraz elleri sıkıydı.İlk önce Türk olduğum için ön yargı ile yaklaşmışlardı bana.Ama giderken çok üzüldüklerini hatırlıyorum."

ŞİMDİ NE YAPIYOR ??

Sadri Alışık Tiyatrosu'nda Çapraz Aşklar'da oynuyor...

Devamı (yani diğer ünlü hayatları) sonra.. =))
Back to top Go down
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Aktiflik Puanı : 4625
Pep : 29
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm.. 2814kmf

PostSubject: Re: Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm..   Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm.. I_icon_minitimeThu Jul 23, 2009 12:57 am

aaaa ademm Very Happy devamını istiyorumm Very Happy çok teşekkrlerr paylaşm için... devamı ne zaman ?
Back to top Go down
cagatay
Admin
Admin
cagatay

Male
Nerden / Where Are You? : CehenneMin DibiNdeN xD
Aktiflik Puanı : 3859
Pep : 46
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm.. 33mwfnc

PostSubject: Re: Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm..   Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm.. I_icon_minitimeThu Jul 23, 2009 1:06 am

evet çok güzel [= sağol [=
Back to top Go down
http://eurostar.eniyiforum.org
Scorpion
Görevli Üye
Görevli Üye
Scorpion

Male
Nerden / Where Are You? : Burdanm :D
Aktiflik Puanı : 2214
Pep : 21
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm.. 2woehau

PostSubject: Re: Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm..   Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm.. I_icon_minitimeThu Jul 23, 2009 1:07 am

yarın.. Very Happy
Back to top Go down

Ünlülerin İlk Meslekleri!! bakın bakalm..
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ÜnLüLeRiN İlK MeSLeKLeRi !! ;)
» ÜnLüLeRiN İlK MeSLeKLeRİ!!İkİnCi ÜnLüMüZ =))
» BeN YaPtM BaKın BaKaLm BeĞeNCeKmSnz ?? siteyi üyeleri var.. :D
» Ünlülerin msn leri
» KaLBin Mi? AkLıN Mı?-- TesT -- ÇöZ Bakalm ;)