Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

Yeni Ay

Go down 
5 posters
AuthorMessage
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Aktiflik Puanı : 4625
Pep : 29
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Yeni Ay 2814kmf

Yeni Ay Empty
PostSubject: Yeni Ay   Yeni Ay I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 5:14 pm

Yeni Ay Newmoon200x314cv3

Stephenie Meyer'in yazdığı fantastik aşk romanı ve Twilight serisinin ikinci kitabıdır. Meyer'a göre kitap gerçek aşkın kaybedilmesi hakkındadır.[2] Yeniay Ay'ın en karanlık olduğu evredir ve romanın baş kahramanı Bella'nın hayatının en karanlık dönemini simgeler.[3] Kitap ilk olarak 2006'da ciltli olarak yayımlandı. Kitabın film uyarlamasının ise 20 Kasım 2009'da gösterime girmesi planlanıyor.[4] Kitaptan Edward ve Cullen Ailesi'nin diğer üyeleri Bella'nın doğum günü için bir parti verirler, fakat Bella ısrarla karşı çıkar. Çünkü ortada büyük bir sorun vardır; Edward sonsuza dek genç kalacaktır, peki ya Bella? Kâbuslar, sırlar, imkânsızlıklar, seçimler ve kararlar... Bella ve Edward'ı yine sorlu bir mücadele bekliyor. Doğum günün de bir facia olur ve edward bella nin hayatini tehlikeye getirmemek icin ondan ayrilir ve onu hatirlatan en kücük seyler alip gider.Bu son zamanda bella nin yaninda eski arkadasi Jackob olur ve yavas bir yanaşma olur...... . Alacakaranlık'ın kahramanlarının aşk ve heyecan dolu macerası Yeniay'da hız kesmeden devam ediyor.

Kitabın arka kapağından.....

Çok garipti, ikimizin de ölümcül bir tehlike içerisinde olduğumuzun farkındaydım. Yine de kendimi iyi hissediyordum. Kalbim yerinden fırlayacak kadar hızlı atıyor, kanım damarlarımda sıcacık akıyordu. Ciğerlerim Edward’ın teninden gelen tatlı mayhoş bir kokuyla dolmuştu. Sanki göğsümde hiç delik olmamıştı. Harika hissediyordum, iyileşmemiştim ama sanki hiç yaralanmamış gibiydim…
Back to top Go down
erdy
Süper Üye
Süper Üye
erdy

Male
Nerden / Where Are You? : Dublin
Aktiflik Puanı : 1389
Pep : 11
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Yeni Ay 33mwfnc

Yeni Ay Empty
PostSubject: Re: Yeni Ay   Yeni Ay I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 5:33 pm

Daha serilerini okumadım fakat , kapak tasarımları çok başarılı . Sırf kapak için okunabilir valla Very Happy tebrik ediyorum yayınevini .. Very Happy
Back to top Go down
dinchell
Süper Üye
Süper Üye
dinchell

Male
Aktiflik Puanı : 819
Pep : 13
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Yeni Ay 2110w3o

Yeni Ay Empty
PostSubject: Re: Yeni Ay   Yeni Ay I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 6:53 pm

ALACAKARANLIK VE SERİSİNDEN NEFRET EDİORUM AŞIRI SIKTI ARTIKK BENİ..
Back to top Go down
nazlı
Görevli Üye
Görevli Üye
nazlı

Female
Aktiflik Puanı : 1505
Pep : 13
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Yeni Ay 2z4y3yc

Yeni Ay Empty
PostSubject: Re: Yeni Ay   Yeni Ay I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 6:53 pm

Tüm seriyi okudum herkese tavsiye ediyorum Smile
Back to top Go down
brk762
Moderatör
Moderatör
brk762

Male
Aktiflik Puanı : 1756
Pep : 15
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Yeni Ay 1evpe9

Yeni Ay Empty
PostSubject: Re: Yeni Ay   Yeni Ay I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 5:26 am

şu anda sadece Alacakaranlık'ı okudum. serisini de en kısa zamanda okumayı düşünüyorum . =)))
Back to top Go down

Yeni Ay
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» yeni üye :D
» bir yeni deneme . . .
» YENİ DÖNEM!!
» YENİ GÖREVLER
» !!!!.. YENİ SEZON ..!!!!