Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Aktiflik Puanı : 4625
Pep : 29
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! 2814kmf

İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! Empty
PostSubject: İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı!   İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 4:36 pm

İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! Sirinevler-ufo

Şirinevler'de evlerinin balkonunda otururken gökyüzünde parlak ve hareketli bir cisim gören ve şaşkınlık içinde gördükleri cismi bir 'Ufo'ya benzeten aile üyeleri cismi görüntüleyerek daha yakından incelemek isteyince ortaya ilginç görüntüler çıktı.
İstanbul'un Şirinevler semtinde yaşanan ilginç olay dün gece 00.30 sbıralarında meydana geldi. Aile üyeleri, evlerinin balkonunda otururken gökyüzünde parlak ve hareketli bir cisim fark etti. Sürekli ve sağlı sollu hareket eden cismin ne olduğunu anlamaya çalışan ve aralarında cismi tanımlamaya çalışan aile üyeleri, cismin bir ufo olabileceği ihtimali üzerinde durdu.

Evin 17 yaşındaki oğlu Necip Özkan, el kamerasını alarak cismi görüntülemeyi ve daha yakından izlemeyi denedi. Tripodunu kurarak kamerasıyla gökyüzündeki parlak ve hareketli cismi görüntüleyen Necip, görüntüyü tekrar izlediğinde tripodla çekilen görüntüde de cismin sürekli hareket ettiğini tespit etti. Çektiği görüntüleri aile üyelerine de izleten ve bunun bir ufo olabileceği ihtimali üzerinde duran Necip, zaman zaman ülkemizde de görüldüğü iddia edilen ufolardan birinin de İstanbul semalarına uğramış olabileceğini düşünüyor.

Görüntüleri çekerken ve izlerken heyecanlandığını belirten Necip Özkan, cismi ilk gördüklerinde bir anlam veremediklerini ve tanımlayamadıklarını ama daha sonra cismin alışıldık ve bildik bir madde olmadığının farkına vardıklarını belirtti. Özkan'ın tripodunu kurarak kendi kamerasıyla çektiği görüntülerde gökyüzündeki parlak cismin sağlı sollu sürekli hareket ettiği ve parlaklığının alabildiğine yayıldığı görülüyor.

mynet
Back to top Go down
carnivora
Süper Üye
Süper Üye
carnivora

Male
Nerden / Where Are You? : Nereye.......
Aktiflik Puanı : 1404
Pep : 7
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! 33w2yw2

PostSubject: Re: İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı!   İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 4:41 pm

Özkan Very Happy bu Necip Özkan senmisin yoksa .... Very Happy
Back to top Go down
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male

PostSubject: Re: İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı!   İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 4:48 pm

Very Happy benim Razz

ben de dün havada bişiler gördüm ama uçak mı ufo mu emin deilim Razz
Back to top Go down
carnivora
Süper Üye
Süper Üye
carnivora

Male
Nerden / Where Are You? : Nereye.......
Aktiflik Puanı : 1404
Pep : 7
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! 33w2yw2

PostSubject: Re: İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı!   İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 4:57 pm

haa o gördügün benim özel jetim Wink
Back to top Go down
cagatay
Admin
Admin
cagatay

Male
Nerden / Where Are You? : CehenneMin DibiNdeN xD
Aktiflik Puanı : 3859
Pep : 46
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! 33mwfnc

PostSubject: Re: İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı!   İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 6:36 pm

ufo diye bişey var mı ya xD bence var! Very Happy
Back to top Go down
http://eurostar.eniyiforum.org
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male

PostSubject: Re: İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı!   İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 7:04 pm

tabi ki de var Very Happy

ufo görünce taş atmıştım bi kere Razz
Back to top Go down
Pop-Corn
Süper Üye
Süper Üye
Pop-Corn

Male
Nerden / Where Are You? : Yerküre
Aktiflik Puanı : 1207
Pep : 4
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! 295aj4h

PostSubject: Re: İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı!   İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı! I_icon_minitimeMon Sep 07, 2009 12:31 am

tabiki de yok. Ben inanmıyorum böyle saçma bişeye. İnsanlar hayatlarında hiç görmedikleri bişeye benzetme yapıyolar ve o benzetmeye uyan her şey de UFO oluyo
Back to top Go down

İstanbul'da 'ufo' şaşkınlığı!
Back to top 
Page 1 of 1