Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

BURASI ACİL VE BURASI TÜRKİYE :)

Go down 
AuthorMessage
oosMann
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
oosMann

Male
Nerden / Where Are You? : **HeLsiNki**
Aktiflik Puanı : 920
Pep : 3
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : BURASI ACİL VE BURASI TÜRKİYE :) Fjm6ix

BURASI ACİL VE BURASI TÜRKİYE :) Empty
PostSubject: BURASI ACİL VE BURASI TÜRKİYE :)   BURASI ACİL VE BURASI TÜRKİYE :) I_icon_minitimeTue Sep 08, 2009 9:44 pm

BURASI ACİL VE BURASI TÜRKİYE :) Icon_smile (GEREĞİNDEN FAZLA TANIK OLDUĞUM İÇİN SİZLERLE DE PAYLAŞMAK İSTEDİM) BURASI ACİL VE BURASI TÜRKİYE :) Icon_smile

BURASI ACİL VE BURASI TÜRKİYE :) N1074698670825243

-Acil servise telaşla girip "ölüyorum doktor" diyerek kendini sedyeye atanlar
-Acilin en yoğun zamanında gelip "şu tansiyonumu merak ediyorum hele bi ölçün" diyenler
-Sabah güneş doğmadan ilaç yazdırmak için acile gelenler
-"Şu bizim hastaya serum merum takmıyormusunuz" diyenler
-"Geçenlerde başka hastaneye gittim serum taktılar siz niye takmıyorsunuz" diyenler
-1 aydır ağrıyan dişi için gecenin bir yarısında acile gelenler
Yeni aldığı telefonu 112 yi arayıp test edenler.
Ağlayan çocuğunu korkutması için 112 den yardım isteyenler,
Can sıkıntısını gidermek için muhabbet arayanlar
112 den yemek tarifi isteyenler.
"Evladım taksi bulamadım şu arabanla öttürerekten beni eve kadar bıraksan" diyenler..
"Neden geciktiniz" diye hesap sorup biz çalışanların işini aksatan hasta yakınları..
Ambulans sirenine hiç aldırış etmeyip keyifle yoluna devam eden yurdum insanları...
Tonsillit(bağdemcik iltahabı) olduğu için 112 yi çağıranlar,
Alkolu fazla kaçırıp cebinde de para olmadığından eve bırakması için 112 yi arayanlar.
daha neler neler....

****BURASI ACİL VE BURASI TÜRKİYE****
Back to top Go down

BURASI ACİL VE BURASI TÜRKİYE :)
Back to top 
Page 1 of 1