Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!

Go down 
+18
||_Stargetmehmet_||
drqq
By.Tempted
....Xtina...
Pussy_Cat
Xx_eurovision_xX
Pop-Corn
oosMann
rastgeleharfler
quera81
erdy
kadir123
Scorpion
nazlı
Cem01
Carpdi
OzKaN
cagatay
22 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Cem01
Üye
Üye
Cem01

Male
Aktiflik Puanı : 171
Pep : 3
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 24uzudfvs0ha6

FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 11:02 am

By.Secret wrote:
makedonya çıkmalıydı bnce finale hiç değilse (yüksek vermiştim oysa ki finaleçıksın die:d) ve çıkanlara tebrikler hak edenşler çıkmış ii bir tablo

teşekkürler çoğu kişiden bunları duyuyorum sevindim valla ilk kez katılan bir ülkenin birçok ülkeden yüksek puan alması hoş bir şey...

Üye
Üye
||_Stargetmehmet_||

Male
Aktiflik Puanı : 232
Pep : 0
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 4lr1x

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 11:34 am

ewt ama işte ... :'(:'(:'( kader şuan çok sarsıldım arkdşlar bu yarışmayı geçemedm eurosoundla bu yarışmanın arasında olcak yarışmayıda kaçırdım çok kötüyüm böğü
üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Back to top Go down
Sertabmania
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Sertabmania

Male
Nerden / Where Are You? : Nereye Dimi?
Aktiflik Puanı : 1694
Pep : 22
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 10p7ojp

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 12:10 pm

ben oylamayı kaçırdım die mi yoksa yeterli puan alamadığm içn mi elendm onu merak ediorm..Sad
Back to top Go down
Pop-Corn
Süper Üye
Süper Üye
Pop-Corn

Male
Nerden / Where Are You? : Yerküre
Aktiflik Puanı : 1207
Pep : 4
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 295aj4h

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 12:54 pm

drqq wrote:
abi jan jan çıkıyo ajde kroci çıkamıyo nasıl bi şey bu ya Very Happy hadi onuda geçtim ben çıkamadım kosova nasıl çıkamadı.gürcistan,makedonya,kosova'ya yazık oldu ya Smile

not:aa fransada çıkamamış ne iştir bu Very Happy demekki müzik zevkim yok abi yüksek puan verdiğim hiçbi ülke çıkmamış Very Happy

affraid affraid affraid affraid fransa çıkamadı mı? affraid affraid

Nazlı ben şu an ülkemden memnunum şarkı bulmama gerek yok Very Happy 40tan sonra değiştircem ama o zamana kadar fazladan seçeneğim var Very Happy

oylarını göndermeyenler çkamıyolar yanlış bilmiyosam
Back to top Go down
carnivora
Süper Üye
Süper Üye
carnivora

Male
Nerden / Where Are You? : Nereye.......
Aktiflik Puanı : 1404
Pep : 7
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 33w2yw2

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 2:46 pm

Ben cikacagimdan emindim ama demekki sitedi üyelerin cogunlugunun muzik zevki böleymis napalim...
Back to top Go down
Firefly
Yeni Üye
Yeni Üye
Firefly

Male
Aktiflik Puanı : 48
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 98x5hg

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 2:49 pm

İlk yarışmamda elendim üzgünüm hem de David Guetta ile yarışmştm Sad
Back to top Go down
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Aktiflik Puanı : 4625
Pep : 29
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 2814kmf

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 3:37 pm

carnivora wrote:
Ben cikacagimdan emindim ama demekki sitedi üyelerin cogunlugunun muzik zevki böleymis napalim...

burak senin oylamanda hata var diye çıkamadın sanırım
Back to top Go down
Pop-Corn
Süper Üye
Süper Üye
Pop-Corn

Male
Nerden / Where Are You? : Yerküre
Aktiflik Puanı : 1207
Pep : 4
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 295aj4h

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 3:55 pm

inşallah öyledir yoksa o şarkının çıkamaması olmaz yani Very Happy
Back to top Go down
dinchell
Süper Üye
Süper Üye
dinchell

Male
Aktiflik Puanı : 819
Pep : 13
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 2110w3o

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 4:23 pm

wow finaldeyim..Smile)
Back to top Go down
carnivora
Süper Üye
Süper Üye
carnivora

Male
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 33w2yw2

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 5:28 pm

OzKaN wrote:
carnivora wrote:

burak senin oylamanda hata var diye çıkamadın sanırım
evde olmadigim icin olmus bir karisiklik oylarimda benim de pzt saat 5 civari yani son anda telefonla haberim oldu oylari cumartesi gonderdim keske daha erkenden haberim olsaydi düzeltridim gerci telde düzelttim o anda ama olmamis olmusda olabilir yani durum baya karisik bende hic bisi bilmiorum bu konuyuda fazla uzatmakta istemiorum kapattim konuyu 37.yarsimaya bakiorum simdi.....
Back to top Go down
nazlı
Görevli Üye
Görevli Üye
nazlı

Female
Aktiflik Puanı : 1505
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 2z4y3yc

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 7:16 pm

burakcm 37dede aynı şarkıyla yarışabilirsin sanırım 37ye katırsın sıkma canını ksnlikle çok iyi bi şarkıydı FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 Icon_biggrin

Makedonya snde uzelme 37de çıkarsın inş. FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 Icon_wink
Back to top Go down
carnivora
Süper Üye
Süper Üye
carnivora

Male

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 7:39 pm

nazlı wrote:
burakcm 37dede aynı şarkıyla yarışabilirsin sanırım 37ye katırsın sıkma canını ksnlikle çok iyi bi şarkıydı FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 Icon_biggrin

Makedonya snde uzelme 37de çıkarsın inş. FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 Icon_wink
Saol Nazlı Wink 37 38 39 ve 40 icin farklı şarkılar düşünüyorum ama belki 3.sezon tekrar denerim şansımı Smile
Back to top Go down
Cem01
Üye
Üye
Cem01

Male
Aktiflik Puanı : 171
Pep : 3
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 24uzudfvs0ha6

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 7:46 pm

nazlı wrote:

bu sefer çıkıcam kesin yani hırslandım artık FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 Icon_rendeer
Back to top Go down
||_Stargetmehmet_||
Üye
Üye
||_Stargetmehmet_||

Male
Aktiflik Puanı : 232
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 4lr1x

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 9:26 pm

sonuçları görcez bakalım açıklansın ...
Back to top Go down
nazlı
Görevli Üye
Görevli Üye
nazlı

Female
Aktiflik Puanı : 1505
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 2z4y3yc

PostSubject: Re: FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!   FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 6:38 am

inş.bakalım FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!! - Page 2 Icon_wink
Back to top Go down

FİNAL\'E YÜKSELEN ÜLKELER..!!
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2