Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]

Go down 
+8
carnivora
qOkTuG
Pop-Corn
nazlı
oosMann
Carpdi
Pussy_Cat
cagatay
12 posters
AuthorMessage
cagatay
Admin
Admin
cagatay

Male
Nerden / Where Are You? : CehenneMin DibiNdeN xD
Aktiflik Puanı : 3859
Pep : 46
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] 33mwfnc

38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] Empty
PostSubject: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:01 pm

İZLEMEK İÇİN;

|
|
|
|
|
|
\/

http://www.tummiweb.com/escnation/scorewiz/show.php?id=82075

TABLO İÇİN;

http://www.tummiweb.com/escnation/scorewiz/sheet.php?id=82075

38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] 239mib

|
|
|
|
|
\/

...............................................................................................

|
|
|
\/

1st - UKRAINE - CHRISTINA AGUILERA - FIGHTER - 81 POINT

2nd - NORWAY - PARAMORE - CRUSH CRUSH CRUSH - 80 POINT

3rd - THE NETHERLANDS - LOONA RHYTHM OF THE NIGHT - 80 POINT

4th - SWITZERLAND - Yves Larock - Rise Up - 77 POINT

5th - ENGLAND - The Saturdays - Work - 70 POINT

6th - Denmark - Infernal - I Won't Be Crying - 56 POINT

7th - Bulgaria - Krista - Runnin - 52 POINT

8th - Andorra - Alejandro Sanz & Alicia Keys - Looking For Paradise - 48 POINT

9th - Finland - Apocalyptica ft. Ville Valo Lauri Ylönen - Bittersweet - 48 POINT

10th - Russia - Princessa Avenue - Never Never - 48 Point

Last edited by [[..!..aLegoNist..!..]] on Wed Oct 21, 2009 6:52 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
http://eurostar.eniyiforum.org
cagatay
Admin
Admin
cagatay

Male
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] 33mwfnc

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:01 pm

NOT: YARI FİNALDEN SADECE MACARİSTAN OY VERDİĞİ İÇİN ORTALAMA ALINAMADI.. BU YÜZDEN YARI FİNAL JURİ SİSTEMİ UYGULANAMADI.
Back to top Go down
cagatay
Admin
Admin
cagatay

Male

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:04 pm

ayrıca oy verenlere çoook teşekkür ediyorummm !! ilk defa bu kadar çok sevindim dereceme.. rock şarkıların üstlerde yer alması sevindiriyor benii.. en çok 12 veren ülkelere daha sonra herkese çok teşekkür ederimmm

ukrayna hakediyordu ve kazandı ztn 12 puanım ukrayna'ya gitmişti..! süperdi tebrikler göktuğ Smile

nazlı tebrikler cnm güzel bir derece aldın kutlarım seni de Smile aynı şekilde isviçre ve ingiltere'yi de Smile

ve katılan herkesi tabi Smile
Back to top Go down
Pussy_Cat
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Pussy_Cat

Male
Nerden / Where Are You? : Sdney
Aktiflik Puanı : 645
Pep : 2
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] 2z6a0sg

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:09 pm

Estonia Maarja ile bu dereceyi hak etmiyordu
Back to top Go down
Carpdi
Süper Üye
Süper Üye
Carpdi

Male
Nerden / Where Are You? : Ordan
Aktiflik Puanı : 2121
Pep : 18
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] 2jbqi6f

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:15 pm

Oy Veren Herkeze Tşkrlerrrrrr Yehuu Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://eurostar.eniyiforum.net/
oosMann
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
oosMann

Male
Nerden / Where Are You? : **HeLsiNki**
Aktiflik Puanı : 920
Pep : 3
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] Fjm6ix

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:17 pm

6. OLMUŞUM! OY VEREN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM !!! GÖKTUĞ 1. OLMAYI HAK ETTİN !! TEBRİKLER !!
Back to top Go down
nazlı
Görevli Üye
Görevli Üye
nazlı

Female
Aktiflik Puanı : 1505
Pep : 13
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] 2z4y3yc

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:18 pm

saol çtyda 1 puanla kaçmış 1.lik 2miz içnde çok şaşaırdım ayrıca çok güldüm şu tabloya goktug tebrik ederim ukraynayı tanıtcaz bakalım 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] Icon_razz ayrıca dereceye giren herkesi tb ediorm Very Happy 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] Affraid
Back to top Go down
Pop-Corn
Süper Üye
Süper Üye
Pop-Corn

Male
Nerden / Where Are You? : Yerküre
Aktiflik Puanı : 1207
Pep : 4
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] 295aj4h

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:37 pm

Tebrikler herkese ben en çok portekize ve kendime üzüldüm Sad Açıkçası kendimden çok pertekize üzüldüm
Back to top Go down
qOkTuG
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
qOkTuG

Male
Nerden / Where Are You? : Hayatın İçinden =P =)
Aktiflik Puanı : 1207
Pep : 2
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] Jzjvvl

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:38 pm

Göktuğ YİNE MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU MUTLU ÇOOOOOOK MUTLU Very Happy

Yine aynı şekilde sevindim ama bu da bnm tarzım olsn Razz
Herkese çooooook teşekkürler . 1 puanla geçmem 2 ülkeyi çok çekişme yaratmşşş Very Happy
Sabah ilk 5e girsem çok mutlu olrm diodm akşam ne çıktı Very Happy bu saate kadar beklediğime de değdi Very Happy
herkeside tebrik ediorm ayrıca Very Happy

Odessa ve Kiev' de görüşmek üzere !! Very Happy
Back to top Go down
carnivora
Süper Üye
Süper Üye
carnivora

Male
Nerden / Where Are You? : Nereye.......
Aktiflik Puanı : 1404
Pep : 7
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] 33w2yw2

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:58 pm

:S ben oy gonderemedim yaaa
Back to top Go down
Xx_eurovision_xX
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Xx_eurovision_xX

Male
Nerden / Where Are You? : Bilmiom ki walla:)
Aktiflik Puanı : 766
Pep : 4
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] Wqsscp

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeMon Oct 12, 2009 4:42 pm

Benim umtlarım yeni sezona zaten 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] Icon_biggrin
Back to top Go down
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Aktiflik Puanı : 4625
Pep : 29
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] 2814kmf

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeMon Oct 12, 2009 5:06 pm

öncelikle nazlıyı tebrik etmek istiyorum 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] Icon_biggrin çünkü gelir gelmez yüksek dereceler almaya başladı 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] Icon_biggrin

göktug tebriklerr 8 vermiştim hakettin =) cagatay seni ilk 5de görmeye alışkınız zaten tebrik ederim 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] Icon_biggrin

erdi =) seni de tebrik ederim

10.luk beklemiyordum ama böyle olması gerekiyodu bazı nedenlerden ...oy veren herkese teşekkür ederim 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] Icon_biggrin

+ her finalde bazı ülkelerin birbirine verdiği değişmeğen oylar var...
Back to top Go down
Sertabmania
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Sertabmania

Male
Nerden / Where Are You? : Nereye Dimi?
Aktiflik Puanı : 1694
Pep : 22
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] 10p7ojp

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeMon Oct 12, 2009 8:04 pm

ilk 10daki herkes tahmin ettiğim ülkeler oldu =) ilk 3e diyecek laf yok ztn özellikle nazlının başarısı dikkat çekiyo =) şarkın çok güzeldi zaten sürekli durup durup dinliorm =) finlandiya ve rusya daha yukarda olsun isterdm =) benim 8.liğme gelince olması gerektiği yerde ne eksik ne fazla =) herkese teşekkür ediyorum =)
Back to top Go down
nazlı
Görevli Üye
Görevli Üye
nazlı

Female
Aktiflik Puanı : 1505
Pep : 13
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] 2z4y3yc

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeMon Oct 12, 2009 9:29 pm

saolun özkan ve buğra 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] Lol
Back to top Go down
cagatay
Admin
Admin
cagatay

Male

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeMon Oct 12, 2009 9:41 pm

çok teşekkürler ikinize de Very Happy gerçekten sevindim Very Happy
Back to top Go down
erdy
Süper Üye
Süper Üye
erdy

Male
Nerden / Where Are You? : Dublin
Aktiflik Puanı : 1389
Pep : 11

PostSubject: Re: 38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]   38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL] I_icon_minitimeFri Oct 16, 2009 6:05 pm

vay 5.olmuşum sonuçlar çok güzel olmuş.. ilk 5i tebrik ediyorumm =))
Back to top Go down

38. Eurostar // Oylama SONA ERDİ !!! [FINAL]
Back to top 
Page 1 of 1