Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!!

Go down 
+3
Pop-Corn
nazlı
Burakcan
7 posters
AuthorMessage
Burakcan
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Burakcan

Male
Nerden / Where Are You? : İstanbul
Aktiflik Puanı : 939
Pep : 16
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! 33uvqs9

Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! Empty
PostSubject: Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!!   Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! I_icon_minitimeMon Apr 12, 2010 5:38 pm

Hey millet.Selamlar.43.yarışmadan beri burda olduğumu çoğu bilir ancak beni hiç tanımazsınız.Öyleyse tanışalım.Benim adım Burak.Maltepede oturuyorum.14 yaşındayım.Bu siteye üye olduğumdan beri sadece isimlerinizi öğrenebildim.Artık tanışabiliriz... Very Happy
Back to top Go down
nazlı
Görevli Üye
Görevli Üye
nazlı

Female
Aktiflik Puanı : 1505
Pep : 13
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! 2z4y3yc

PostSubject: Re: Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!!   Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! I_icon_minitimeFri Jun 18, 2010 1:09 am

hoşgeldin burak ben nazlı gördüğün gibi walesi temsil ediyorum Razz sitede hoş vakit geçirmen dileğimle .. Smile
Back to top Go down
Burakcan
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Burakcan

Male
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! 33uvqs9

PostSubject: Re: Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!!   Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! I_icon_minitimeTue Jul 13, 2010 9:06 pm

Sağol nazlı
Back to top Go down
Pop-Corn
Süper Üye
Süper Üye
Pop-Corn

Male
Nerden / Where Are You? : Yerküre
Aktiflik Puanı : 1207
Pep : 4
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! 295aj4h

PostSubject: Re: Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!!   Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! I_icon_minitimeTue Jul 13, 2010 9:58 pm

hoşgeldik burak biz de senin başlık açmanı bekliyoduk Very Happy
Back to top Go down
carnivora
Süper Üye
Süper Üye
carnivora

Male
Nerden / Where Are You? : Nereye.......
Aktiflik Puanı : 1404
Pep : 7
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! 33w2yw2

PostSubject: Re: Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!!   Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! I_icon_minitimeTue Jul 13, 2010 10:39 pm

Bende burak bende bayadır burdayım bir yılı gecmistir heralde hatırlamıorum seni burda gormek guzel Very Happy
Back to top Go down
Xx_eurovision_xX
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Xx_eurovision_xX

Male
Nerden / Where Are You? : Bilmiom ki walla:)
Aktiflik Puanı : 766
Pep : 4
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! Wqsscp

PostSubject: Re: Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!!   Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! I_icon_minitimeWed Jul 14, 2010 1:29 am

meraba burak ben mete biliyosun sana yarışmalarda başarılar dilerim Wink
Back to top Go down
cagatay
Admin
Admin
cagatay

Male
Nerden / Where Are You? : CehenneMin DibiNdeN xD
Aktiflik Puanı : 3859
Pep : 46
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! 33mwfnc

PostSubject: Re: Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!!   Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! I_icon_minitimeWed Jul 14, 2010 2:09 am

sanırım sitemizin en genç üyesi burak =)) hoşgeldin tekrar =)
Back to top Go down
http://eurostar.eniyiforum.org
KrapLeoS
Aktif Üye
Aktif Üye
KrapLeoS

Male
Nerden / Where Are You? : Gaziantep
Aktiflik Puanı : 391
Pep : 15
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! Wqzs4m

PostSubject: Re: Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!!   Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! I_icon_minitimeWed Jul 14, 2010 5:26 am

Hmm Demek Maltepe'de oturuyorsun Very Happy Yarın yanındayım haberin olsun Razz
Back to top Go down
Burakcan
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Burakcan

Male

PostSubject: Re: Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!!   Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!! I_icon_minitimeWed Jul 14, 2010 10:11 pm

Ama maalesef tatildeyim şu an Sad

Çağatay ben liseliyim sitenin en genci sayılmaz.

Sizlere de teşekkür ederim.
Back to top Go down

Bir türlü tanışma fırsatı bulamadığınız Burak !!!
Back to top 
Page 1 of 1