Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

İSRAİL(Teröristler(!)) KINAMA YETMEZ!..

Go down 
AuthorMessage
burii
Üye
Üye
burii

Male
Nerden / Where Are You? : Ne yapacaksın ki söyle ?
Aktiflik Puanı : 177
Pep : 1
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : İSRAİL(Teröristler(!)) KINAMA YETMEZ!.. 295aj4h

İSRAİL(Teröristler(!)) KINAMA YETMEZ!.. Empty
PostSubject: İSRAİL(Teröristler(!)) KINAMA YETMEZ!..   İSRAİL(Teröristler(!)) KINAMA YETMEZ!.. I_icon_minitimeTue Jun 01, 2010 11:42 am

İSRAİL(Teröristler(!)) KINAMA YETMEZ!.. Star3 Arkadaşlar buna benzer bir olay tam 1 yıl önce yaşandı ve ben yine 1 yıl önce olduğu gibi konumu tekrarlamak istiyorum. Bu israil kadar adi birisi olamaz(!). Çünkü adamlar cani; SİLAHSIZ(!) ve YARDIM(!) taşıyan bir gemiye HEMDE(!); KENDİ MENZİLLERİNİN 77 MİL UZAĞINDA olan bir Gemiye saldırdılar. Bu insanlık olamaz(!). Üstüne üstlük bunla yetinmeyip; Sözde yardım amaçlı yaralıları Hastanelerine götürürlerken HASTALARIN ELLERİNİKELEPÇELEDİLER(!). o kadar aciz bir Devletlerki oradaki hastanın saldırabileceğini düşünüyorlar(!); Saldırmasını bırakın kendi kafasını çevirecek güçleri bile yok. Böyle düşünen bir millet'in o yaralıları iyileştirmek için uğraşması düşünülürmü acaba? Dediğim gibi o pişkin bir Devletlerki; Başbakanı bile hâla askerlerini savunuyor(!). Neymiş efendim Askerleri BİLYELERDEN VE SOPALARDAN KORKTUĞUNDAN O KADAR ADAM ÖLDÜRMÜŞ(!).. Denebilecek hiçbir söz bulamıyorum...

Arkadaşlar,sizden tek isteğim İSRAİL'e ait hiçbir malı almayınız. Lütfen o hain teröristlerin mallarını almak Müslüman'a yakışmaz. TÜRK'E YAKIŞMAZ!.
Back to top Go down
http://www.tagoria.de

İSRAİL(Teröristler(!)) KINAMA YETMEZ!..
Back to top 
Page 1 of 1