Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

Ferhunde nikah masasında!!!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Aktiflik Puanı : 4625
Pep : 29
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Ferhunde nikah masasında!!! 2814kmf

Ferhunde nikah masasında!!! Empty
PostSubject: Ferhunde nikah masasında!!!   Ferhunde nikah masasında!!! I_icon_minitimeWed Jun 17, 2009 3:36 pm

Ferhunde nikah masasında!!! Ferhunde-opucuk3bi hafta diziyi izlemedim neler olmuş ya!!!....

İzlenme rekorları kıran dizi “Yaprak Dökümü” bir çok sürprizin olduğu “sezon finali” bölümü ile ekrana geliyor.

Ferhunde'nin evlenme kararı, Mithat'ın ayaklarını yerden keser. Ancak Mithat'ın mutluluğu gelen önemli bir telefonla yarıda kesilir. Gelen haber, Ferhunde için de sürpriz olur. Oğuz'un ismi, sattığı bir yalıyla ilgili karanlık bir olaya karışır. Oğuz'un katil zanlısı olarak tutuklanması, Hayriye Hanım ve Ali Rıza Bey arasında yeni bir krize neden olurken, Leyla ve Ceyda arasında da büyük bir olay çıkar.

Leyla'nın yaşadıklarına daha fazla seyirci kalmak istemeyen Şevket, Leyla'ya doğru bir adım atar ve Leyla'ya bir teklifte bulunur. Bu arada Tahsin, Fikret'e çok büyük bir sürpriz hazırlamaktadır.

Tahsin'in sürprizi Fikret için yepyeni bir dönemin başlangıcı olacaktır. Ferhunde'yi, annesi Nurdan Hanım'dan istemeye giden Mithat çok heyecanlıdır. Ferhunde, daha ilk günden kontrolü eline alır ve Mithat'tan herkesi şok edecek bir nikâh hediyesi ister…

mynet.
Back to top Go down
Scorpion
Görevli Üye
Görevli Üye
Scorpion

Male
Nerden / Where Are You? : Burdanm :D
Aktiflik Puanı : 2214
Pep : 21
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Ferhunde nikah masasında!!! 2woehau

PostSubject: Re: Ferhunde nikah masasında!!!   Ferhunde nikah masasında!!! I_icon_minitimeThu Jun 18, 2009 3:42 pm

güzel dizi ama yha:D yazık be leylaya ama yaptıklarını çekio Very Happy
Back to top Go down
cRazyAngeL
Süper Moderatör
Süper Moderatör
cRazyAngeL

Female
Aktiflik Puanı : 3613
Pep : 15
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Ferhunde nikah masasında!!! Biqck1

PostSubject: Re: Ferhunde nikah masasında!!!   Ferhunde nikah masasında!!! I_icon_minitimeFri Jun 26, 2009 2:36 pm

dizinin bu bölümünü hiç beğenmedim... ben kötüydü Rolling Eyes
Back to top Go down
http://www.dreamworld.forumn.org

Ferhunde nikah masasında!!!
Back to top 
Page 1 of 1