Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Aktiflik Puanı : 4625
Pep : 29
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede! 2814kmf

Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede! Empty
PostSubject: Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede!   Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede! I_icon_minitimeFri Jun 19, 2009 7:33 pm

Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede! Hadise-yarifinal7

E[/size]urovision temsilcimiz Hadise 10 Temmuz'da Azerbaycan'a bir konser vermek için gidiyor. Hadise, Bakü'de vereceği konserde Azeri Eurovision temsilcisi Aysel'le aynı sahneyi paylaşacak.

Aysel Teymurzade'nin Azeri basınına verdiği röportaja göre Hadise'nin konserine baş davetli olarak çağrılan Aysel, "Ülkemde Eurovision sonrasında ilk defa sahne alacağım. Daha ne giyeceğime bile karar vermedim ama çok güzel bir konsre olacağını düşünüyorum" dedi.

Yarışmada üçüncü olduktan sonra kendisine evlilik teklifleri yağdığını da ifade eden Aysel, "Önce akrabalarım beni evlendirmek istedi. Ayrıca tüm dünyadan evlelek teklifleri alıyorum. ama şu an için kareyerime odaklanmak istiyorum" dedi. Aysel ayrıca soyadını artık kullanmamaya özen gösterdiğini ifade ederek, "Aysel" ismini marka yapacağım" dedi.

Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede! Ayseldumte

Hadise'nin fotoğrafları için tıklayın...

Aysel'in fotoğrafları için tıklayın...

mynet
Back to top Go down
cano544
Aktif Üye
Aktif Üye
cano544

Male
Aktiflik Puanı : 187
Pep : 2
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede! 10gb9si

PostSubject: Re: Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede!   Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede! I_icon_minitimeFri Jun 19, 2009 7:55 pm

Bu Kızın biyerleri Kalkmış belli oldu.....Soyadını Kullanmayacakmış Falan Filan....3-4 ay Önceye Kadar kimse Tanımıyordu Yatsın Kalksın Yanındaki Arasha Dua etsin Kuzey ülkelerinden oy Aldıysa Hep Ünlü Olan Arashın Sayesinde....Bu Kız çabuk yükseldi Aynı Şekilde Sönecek Ama Hadise Öyle Olmaz...
Back to top Go down
Scorpion
Görevli Üye
Görevli Üye
Scorpion

Male
Nerden / Where Are You? : Burdanm :D
Aktiflik Puanı : 2214
Pep : 21
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede! 2woehau

PostSubject: Re: Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede!   Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede! I_icon_minitimeFri Jun 19, 2009 8:01 pm

kendi düşüncesi Saygı duymamız gerek... Very Happy
Back to top Go down
brk762
Moderatör
Moderatör
brk762

Male
Aktiflik Puanı : 1756
Pep : 15
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede! 1evpe9

PostSubject: Re: Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede!   Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede! I_icon_minitimeFri Jun 19, 2009 9:25 pm

cano544 wrote:
Bu Kızın biyerleri Kalkmış belli oldu.....Soyadını Kullanmayacakmış Falan Filan....3-4 ay Önceye Kadar kimse Tanımıyordu Yatsın Kalksın Yanındaki Arasha Dua etsin Kuzey ülkelerinden oy Aldıysa Hep Ünlü Olan Arashın Sayesinde....Bu Kız çabuk yükseldi Aynı Şekilde Sönecek Ama Hadise Öyle Olmaz...
her kelimesine noktası virgülüne kadar katılıyorum Very Happy
Back to top Go down

Eurovision'un iki güzeli aynı sahnede!
Back to top 
Page 1 of 1