Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''

Go down 
+3
cagatay
Sertabmania
burii
7 posters

Sizce iyi bir üye olabilecekmiyim ?
Evet - olursun
Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_vote_lcap17%Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
İyi olabilirsin bence
Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_vote_lcap0%Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Belki olabilir
Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_vote_lcap0%Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Görmem gerek
Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_vote_lcap33%Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
Pek sanmıyorum
Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_vote_lcap17%Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Çok kötü birine benziyorsun
 0% [ 0 ]
Hayır - olamazsın
Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_vote_lcap33%Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
Total Votes : 6

Poll closed

AuthorMessage
burii
Üye
Üye
burii

Male
Nerden / Where Are You? : Ne yapacaksın ki söyle ?
Aktiflik Puanı : 177
Pep : 1
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' 295aj4h

Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' Empty
PostSubject: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeTue Jul 07, 2009 1:35 pm

Selam ,

Öncelikle yeni geldiğim için pek birşey bildiğim söylenemez , beni bilgilendirirseniz sevinirim ve benimle tanışmak isteyenler mesaj yollayabilirler.

Ad : Hasan Buğrahan *

Soyad : OT *

Back to top Go down
http://www.tagoria.de
burii
Üye
Üye
burii

Male
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' 295aj4h

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeTue Jul 07, 2009 1:37 pm

İyi huyluyum
Duygusal olabilirim
Cana yakınım
Ama kızarsam çok fena patlarım
Yalana gelemem

Oylarınızı bunlara göre verirseniz çok sevinirim ..!
Back to top Go down
Sertabmania
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
Sertabmania

Male
Nerden / Where Are You? : Nereye Dimi?
Aktiflik Puanı : 1694
Pep : 22
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' 10p7ojp

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeTue Jul 07, 2009 2:22 pm

Oylamada karaktere pek gerek yok ama dikkat ederiz =) bi siteye bi tane buğra yeter 3 tane fazla sana da hasan diyelim =) komşu sayılırz ülkenle başarılar diliyorum =)
Back to top Go down
cagatay
Admin
Admin
cagatay

Male
Nerden / Where Are You? : CehenneMin DibiNdeN xD
Aktiflik Puanı : 3859
Pep : 46
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' 33mwfnc

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeTue Jul 07, 2009 2:59 pm

hoşgeldin aramıza buğra [= iyi bir üye olacağından hiç şüphem yok [=
Back to top Go down
http://eurostar.eniyiforum.org
burii
Üye
Üye
burii

Male

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeTue Jul 07, 2009 3:14 pm

Teşekkür ederim ...

Smile
Back to top Go down
quera81
Süper Üye
Süper Üye
quera81

Male
Nerden / Where Are You? : Toronto-CANADA
Aktiflik Puanı : 2902
Pep : 8
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' 2z6a0sg

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeTue Jul 07, 2009 5:12 pm

Hoşgeldin hasan ...!
Back to top Go down
carnivora
Süper Üye
Süper Üye
carnivora

Male
Nerden / Where Are You? : Nereye.......
Aktiflik Puanı : 1404
Pep : 7
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' 33w2yw2

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeTue Jul 07, 2009 6:48 pm

Very Happy hos geldin ama oylarimi karakterine diil sarkina vercem heberin olsun
Back to top Go down
Xx_eurovision_xX
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Xx_eurovision_xX

Male
Nerden / Where Are You? : Bilmiom ki walla:)
Aktiflik Puanı : 766
Pep : 4
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' Wqsscp

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeTue Jul 07, 2009 7:33 pm

meraba bn mete
Back to top Go down
burii
Üye
Üye
burii

Male

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 1:24 pm

carnivora wrote:
Very Happy hos geldin ama oylarimi karakterine diil sarkina vercem heberin olsun

sağol bende aynısı söylecektim Razz Smile
Back to top Go down
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Aktiflik Puanı : 4625
Pep : 29
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' 2814kmf

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 2:47 pm

hoşgeldinn ben de özkan
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 3:12 pm

merhaba bende beran =)
Back to top Go down
Xx_eurovision_xX
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Xx_eurovision_xX

Male
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' Wqsscp

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 3:19 pm

ya bişi sölicem 30.yarışma yarın mı başlıyo??
Back to top Go down
cagatay
Admin
Admin
cagatay

Male
Nerden / Where Are You? : CehenneMin DibiNdeN xD
Aktiflik Puanı : 3859
Pep : 46
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' 33mwfnc

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 3:22 pm

oy vermeyenler var. cumaya erteledik arkadaşlar Very Happy
Back to top Go down
http://eurostar.eniyiforum.org
burii
Üye
Üye
burii

Male

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeMon Jul 13, 2009 8:00 pm

Xx_eurovision_xX wrote:
ya bişi sölicem 30.yarışma yarın mı başlıyo??

Arkadaşlar burası ULUSAL FINALLER veya YARIŞMA İLE İLGİLİ HABERLER değil Smile
Back to top Go down
Xx_eurovision_xX
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Xx_eurovision_xX

Male

PostSubject: Re: Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''   Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii '' I_icon_minitimeMon Jul 13, 2009 9:53 pm

bn sadece bi soru sordum o da cevabını verdi bu kdr
rahatsız olduysan bi daha burada sormam:(
Back to top Go down

Merhaba . Ben bugrahan tanışmak isteyenler buraya '' burii ''
Back to top 
Page 1 of 1