Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??

Go down 
+5
Pop-Corn
erdy
Scorpion
quera81
nazlı
9 posters

Sizinde sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı soruları alır mıydınız yoksa böyle bir teklife yokum mu derdiniz?
Evet kabul ederdim. Sonuçta hayatımı kurtaracak sorular
sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_vote_lcap64%sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_vote_rcap
 64% [ 7 ]
Hayır kabul etmezdim.Başkalarının hakkıyla oynama hakkım yok
sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_vote_lcap18%sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_vote_rcap
 18% [ 2 ]
Bilmiyorum. O gün gelsin düşünürüz
sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_vote_lcap18%sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_vote_rcap
 18% [ 2 ]
Şöyle yaparım;..
sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_vote_lcap0%sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 11

AuthorMessage
nazlı
Görevli Üye
Görevli Üye
nazlı

Female
Aktiflik Puanı : 1505
Pep : 13
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? 2z4y3yc

sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? Empty
PostSubject: sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??   sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 6:43 pm

``Sınav`` filmininden yola çıkarsak: Sizinde sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı soruları alır mıydınız yoksa böyle bir teklife yokum mu derdiniz?(filmin sonundaki hayal kırıklığını göz önünde bulundurmayınız)
Back to top Go down
quera81
Süper Üye
Süper Üye
quera81

Male
Nerden / Where Are You? : Toronto-CANADA
Aktiflik Puanı : 2902
Pep : 8
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? 2z6a0sg

PostSubject: Re: sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??   sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 11:55 pm

Kesinlikle HAYIR...!
Back to top Go down
Scorpion
Görevli Üye
Görevli Üye
Scorpion

Male
Nerden / Where Are You? : Burdanm :D
Aktiflik Puanı : 2214
Pep : 21
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? 2woehau

PostSubject: Re: sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??   sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 12:19 am

Bilmiyorum. O gün gelsin düşünürüz Very Happy Very Happy
Back to top Go down
nazlı
Görevli Üye
Görevli Üye
nazlı

Female
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? 2z4y3yc

PostSubject: Re: sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??   sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 12:45 am

kabul ederdim sanırım Very Happy
Back to top Go down
erdy
Süper Üye
Süper Üye
erdy

Male
Nerden / Where Are You? : Dublin
Aktiflik Puanı : 1389
Pep : 11
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? 33mwfnc

PostSubject: Re: sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??   sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 1:00 am

Scorpion wrote:
Bilmiyorum. O gün gelsin düşünürüz Very Happy Very Happy

aynen çalarım desem sanmam , çalmam desem kendim inanmam Very Happy aama OKSde zamanında kopya çekmiş adamım ben Very Happy
Back to top Go down
Pop-Corn
Süper Üye
Süper Üye
Pop-Corn

Male
Nerden / Where Are You? : Yerküre
Aktiflik Puanı : 1207
Pep : 4
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? 295aj4h

PostSubject: Re: sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??   sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 2:43 pm

tabi alırım enayi miyim Very Happy
Back to top Go down
brk762
Moderatör
Moderatör
brk762

Male
Aktiflik Puanı : 1756
Pep : 15
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? 1evpe9

PostSubject: Re: sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??   sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:45 pm

Evet kabul ederdim. Sonuçta hayatımı kurtaracak sorular kesinlikle bu
Back to top Go down
nazlı
Görevli Üye
Görevli Üye
nazlı

Female

PostSubject: Re: sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??   sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_icon_minitimeSun Sep 20, 2009 6:04 pm

way be sitece hırsız çıktık sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? Icon_razz
Back to top Go down
KrapLeoS
Aktif Üye
Aktif Üye
KrapLeoS

Male
Nerden / Where Are You? : Gaziantep
Aktiflik Puanı : 391
Pep : 15
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? Wqzs4m

PostSubject: Re: sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??   sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_icon_minitimeSat Mar 13, 2010 11:20 pm

tabikide evet isterdim xD ve sınav soruları ile sırlama olmadığı için başkalarının hakkı olmuyor... Seviye tespitlerde olursa başkalarının hakkı gibi olur...
Back to top Go down
Burakcan
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Burakcan

Male
Nerden / Where Are You? : İstanbul
Aktiflik Puanı : 939
Pep : 16
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? 33uvqs9

PostSubject: Re: sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??   sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_icon_minitimeSat Mar 13, 2010 11:24 pm

Bende alırdım yani...

And finally 12 points go to MOLDOVA!!!

Natalia Barbu - Fight

sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? Black_eyed_peas_600

sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? 3dflags-mda1-15sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? 3dflags-mda1-15sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? 3dflags-mda1-15sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? 3dflags-mda1-15
Back to top Go down
nazlı
Görevli Üye
Görevli Üye
nazlı

Female

PostSubject: Re: sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??   sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_icon_minitimeFri Jun 18, 2010 12:49 am

bence herkes alırdı ya ama sonrada vicdan azabı çekmekde var ben cekmezdim şahsen hocalar bize acıyomu Razz
Back to top Go down
cagatay
Admin
Admin
cagatay

Male
Nerden / Where Are You? : CehenneMin DibiNdeN xD
Aktiflik Puanı : 3859
Pep : 46
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? 33mwfnc

PostSubject: Re: sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??   sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı?? I_icon_minitimeFri Jun 18, 2010 1:31 am

hayıııır =D asla =D
Back to top Go down
http://eurostar.eniyiforum.org

sınav sorularını önceden öğrenebilme şansınız olsaydı??
Back to top 
Page 1 of 1