Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

niçin eurovisiona katılmıyorlar

Go down 
4 posters
AuthorMessage
bläkæN
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bläkæN

Male
Nerden / Where Are You? : İzmir
Aktiflik Puanı : 201
Pep : 4
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : niçin eurovisiona katılmıyorlar Fjm6ix

niçin eurovisiona katılmıyorlar Empty
PostSubject: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeSat Sep 20, 2008 10:14 pm

hepsi ebu ülkesi fakat neden katılmıyorlar

monako=en son 2006da yarıştı..fransanın televotinglerine müdahale etmesinden dolayı katılmadı

fas=1 kez katıldı o yılda israil katılmamıştı...israil katılmadığı takdirde katılacağını belirtti

ürdün=nedensiz olarak...israil ve türkiyenin faşist dış politika eğilimlerinden dolayı katılmayacağını belirtti

avusturya=en son 2007de yarıştı aşırı politik oylamaları bahane etti

italya= en son 1995de yarıştı oda politik oylamalar nedeniyle bir daha katılmadı

mısır=israilin yarışmadan çekilmesi şartıyla yarışacağını belirrti

tunus=israil nedeniyle katılmayacağını belirtti

cezayir=israil yüzünden katılmıyor

libya=israil yüzünden katılmıyor

lübnan=israil türkiye ve birleşik krallığın sömürücü politikalarından dolayı katılmıyormuş...bu sene katılabilir

kosova=ilk defa 2009da rusyada yarışacak

lihteştayn=radyo istasyonu olmadığından (çok basit bi neden)

slovakya=maddi yetersizlikler nedeniyle katılamıyor...2009da yarışacak

faröe adaları=bu yıl katılması bekleniyor

grönland=maddi sıkıntılar nedeniyle katılamıyor(DANİMARKA ETKİLİ)

lüksemburg=politik oylamalar nedeniyle katılmıyor

kazakistan=2009da yarışmması bekleniyor

suriye=israil ve türkiye nedenli katılmıyor(israille malum savaşta türkiyeninde gap projesini bahane ediyormş)
2009da yarışabiilirmş

kaynak=vikipedi
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeSun Sep 21, 2008 1:33 am

HEPSİ DOĞRUYSA SÜPER!
Back to top Go down
bläkæN
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
bläkæN

Male
Nerden / Where Are You? : İzmir
Aktiflik Puanı : 201
Pep : 4
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : niçin eurovisiona katılmıyorlar Fjm6ix

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeMon Sep 22, 2008 10:41 pm

BeRaN-TR-PL wrote:
HEPSİ DOĞRUYSA SÜPER!

BEN VİKİPEDİNİN YALANCISIYIM:S lol!
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeTue Sep 23, 2008 5:22 pm

bläkæN wrote:
BeRaN-TR-PL wrote:
HEPSİ DOĞRUYSA SÜPER!

BEN VİKİPEDİNİN YALANCISIYIM:S lol!

EHEHEHE....ANLADIM TAMAM Very Happy
Back to top Go down
dinchell
Süper Üye
Süper Üye
dinchell

Male
Aktiflik Puanı : 819
Pep : 13
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : niçin eurovisiona katılmıyorlar 2110w3o

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeTue Sep 23, 2008 10:37 pm

ne israilmiş valla bakarmısızın kaç ülke onun yüzünden katılmıyor.bazı ülkelerin katılmama sebebi olarak türkiyeyi göstermesini ilk defa duydum ve şaşırdım doğrusu... ilginç..
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeTue Sep 23, 2008 10:41 pm

BEN SEVİNDİM ASLINDA.....İYİ BİŞEY BENCE
Back to top Go down
dinchell
Süper Üye
Süper Üye
dinchell

Male
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : niçin eurovisiona katılmıyorlar 2110w3o

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeTue Sep 23, 2008 10:44 pm

BeRaN-TR-PL wrote:
BEN SEVİNDİM ASLINDA.....İYİ BİŞEY BENCE
hangisi iyi israil yüzünden katılmamamaları mı?
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeTue Sep 23, 2008 10:48 pm

TÜRKİYE YÜZÜNDEN KATILMAMALARI...
Back to top Go down
dinchell
Süper Üye
Süper Üye
dinchell

Male

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeTue Sep 23, 2008 10:49 pm

belkide iidir:)D
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeTue Sep 23, 2008 10:49 pm

İYİ TABİ KORKSUNLAR BİZDEN....
Back to top Go down
dinchell
Süper Üye
Süper Üye
dinchell

Male

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeTue Sep 23, 2008 10:51 pm

BeRaN-TR-PL wrote:
EVET KESİNLİKLE HAKLISIN HEP BİZMİ KORKACAZ BAŞKA ÜLKELERDEN DEMİ AMA:)D
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeTue Sep 23, 2008 10:52 pm

dinchell wrote:
BeRaN-TR-PL wrote:
EVET KESİNLİKLE HAKLISIN HEP BİZMİ KORKACAZ BAŞKA ÜLKELERDEN DEMİ AMA:)D

TABİİ Kİİ YANİ....
Back to top Go down
shukru
Süper Üye
Süper Üye
shukru

Male
Nerden / Where Are You? : hatay
Aktiflik Puanı : 62
Pep : 0
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : niçin eurovisiona katılmıyorlar 21c6vqg

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeWed Sep 24, 2008 4:03 am

bu arada nacizhane küçük bi düzeltme italya en son 1997 de katıldı hatta bi altımızda 4. olmuştu 1995 diil sanırım vikipedi de yanlış Smile
Back to top Go down
Misafir
Guest

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeWed Sep 24, 2008 4:28 pm

Very Happy
Back to top Go down
By.Tempted
Aktif Üye
Aktif Üye
By.Tempted

Male
Aktiflik Puanı : 243
Pep : 0
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : niçin eurovisiona katılmıyorlar Deptnr

PostSubject: Re: niçin eurovisiona katılmıyorlar   niçin eurovisiona katılmıyorlar I_icon_minitimeThu Sep 25, 2008 5:11 pm

dinchell wrote:
ne israilmiş valla bakarmısızın kaç ülke onun yüzünden katılmıyor.bazı ülkelerin katılmama sebebi olarak türkiyeyi göstermesini ilk defa duydum ve şaşırdım doğrusu... ilginç..

ewt ya ne israilmiş yarışmadan bi çekilse demek katılım rekoru kırılacak ayrıca ben ilk defa türkiyenin yüzünden katılmadıklarını duyuyorum bazı ülkelerin
Back to top Go down
http://singerwins.yetkinforum.com

niçin eurovisiona katılmıyorlar
Back to top 
Page 1 of 1