Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

Kendim uydurduğum bir hikaye!!!Şiddetle okuyun!!!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Burakcan
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Burakcan

Male
Nerden / Where Are You? : İstanbul
Aktiflik Puanı : 939
Pep : 16
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Kendim uydurduğum bir hikaye!!!Şiddetle okuyun!!! 33uvqs9

Kendim uydurduğum bir hikaye!!!Şiddetle okuyun!!! Empty
PostSubject: Kendim uydurduğum bir hikaye!!!Şiddetle okuyun!!!   Kendim uydurduğum bir hikaye!!!Şiddetle okuyun!!! I_icon_minitimeSun Mar 14, 2010 7:17 pm

BİR SOMALİ HİKAYESİ

Somali'de bir grup korsan yeni heyecan peşindeydi.Ibrahim,Osman ve Mohamed'den oluşan bu korsan grubu Somali'nin Mogadishu şehrinin batısında,bir gemide yaşıyorlardı.
Osman plajda kumda dolaşırken ayağına bir kağıt parçası takılmıştı.Büyük bir kağıt parçası olduğunu anlayan Osman yere eğildi ve kağıdı aldı.Kağıdın ters tarafını çevirince harita olduğunu gördü.Arkadaşlarının yanına süratli bir şekilde koşuverdi.Ibrahim ve Mohamed bunun ne olduğunu sordu.Osman bir harita parçası olduğunu söyledi.Ancak Ibrahim'in gözüne birşey takılmıştı.Haritada Somali'den Süveyş Kanalı'na kadar yol gözüküyordu.Bunu fırsata çevirmek isteyen korsanlar hemen harekete geçip Süveyş Kanalı'na doğru yol aldılar.Yolculuk 7 gün sürmüştü.Yolculuğun sonunda Mısır'a doğru yaklaşan korsanlar ortamın uygun olmadığından şikayet etti.Birini kaçırırsak polis çok çabuk peşimize düşebileceğini biliyorlardı.Ondan sonra gemilerine atlayıp bu sefer yukarılara doğru hareket ettiler.Korsanlar Güney Kıbrıs'a doğru yaklaştılar.Issız ve sakin bir yere yaklaştılar.Buradaki insanları çok çabuk kaçırabileceklerine inanıyorlardı.Onların bir planı vardı.Satıcı gibi dolaşıp bir şeyler satmaya çalışıp arkadan çuvalla kaçıracaklardı.Bir çocuk dolaşırken ''Pamuk helva istermisin?'' diye çocuğa soru sordu.Çocuk parayı uzatırken arkadan Ibrahim gelip çuvalı çocuğun kafasına geçirir.Çocuğu gemiye doğru getirdiler.Çuvalı kafasından itibaren çıkarınca korsanlar çocuğun gözlerinin kan çanağına döndüğünü görürler.Osman çocuğu öyle görünce gözlerinden onca yaş dökülür.Osman arkadaşlarına bu çocuğu geri götürelim diye seslendi.Yanına gelen arkadaşları delirdiğini söyledi.Korsan hemen çocuğu teslim etti.Yolları 18 saat sonra Mersin'e düştü.Bu sefer silah zoruyla kaçırma planı yaptılar.25 yaşında Erhan diye bir genç ile karşı karşıya geldiler.Ibrahim bıçak zoruyla genci gemiye atarak onun için Somali yolculuğunu başlatmıştır.Erhan işini kazanmış,zengin bir holding sahibi birisiydi.Korsanlar, genç ile 9 gün sonra Somali'ye vardılar.Gencin mutsuzluğu gözlerinden okunuyordu.Somali'li korsanlar toplam 12 gün süren yolculuğun ardından yorgunluklarının keyfini çıkarıyorlardı.Korsanların keyif çatması sabahtan gecelere kadar sürüyordu.Erhan sonunda birgün gece kaçmaya karar verdi.Şansa anahtarlar onun yanındaydı.Kapıyı açar ve sonunda ortadan kaybolur.Erhan, bir internet kafe'ye rastlar.Sabah orada uyuklayıp içeri girip bütün sanal ortamlara haber yazar.Bu Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşer.Her yerde Erhan aranmaya başlar.*TSK bu olaya el atmıştı.Bu arada korsanlar şüphelenmeden gemiye varan Erhan sakin sakin yerinde oturuyordu.
Aradan 5 gün geçer.TSK çok uzun bir arayıştan sonra o gemi bulundu.8 gün sonra mahkemede yargılanan üç korsan 10 yıl hapis,Erhan Bey'in anlattıklarından sonra 5 yıl hapis yatacaklardı.Tutuklanan korsanların utancı gözlerinden okunuyordu.
Back to top Go down
dinchell
Süper Üye
Süper Üye
dinchell

Male
Aktiflik Puanı : 819
Pep : 13
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Kendim uydurduğum bir hikaye!!!Şiddetle okuyun!!! 2110w3o

PostSubject: Re: Kendim uydurduğum bir hikaye!!!Şiddetle okuyun!!!   Kendim uydurduğum bir hikaye!!!Şiddetle okuyun!!! I_icon_minitimeMon Jul 19, 2010 4:30 pm

güzel bi hikaye olmuş. gerçekte olcabilecek bi durum.eline sağlık:)
Back to top Go down
Burakcan
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Burakcan

Male
Nerden / Where Are You? : İstanbul
Aktiflik Puanı : 939
Pep : 16
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Kendim uydurduğum bir hikaye!!!Şiddetle okuyun!!! 33uvqs9

PostSubject: Re: Kendim uydurduğum bir hikaye!!!Şiddetle okuyun!!!   Kendim uydurduğum bir hikaye!!!Şiddetle okuyun!!! I_icon_minitimeMon Jul 19, 2010 6:58 pm

Ama tamamen benim uydurmam hakları saklıdır Very Happy
Back to top Go down

Kendim uydurduğum bir hikaye!!!Şiddetle okuyun!!!
Back to top 
Page 1 of 1