Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :..

Go down 
5 posters
AuthorMessage
burii
Üye
Üye
burii

Male
Nerden / Where Are You? : Ne yapacaksın ki söyle ?
Aktiflik Puanı : 177
Pep : 1
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. 295aj4h

LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. Empty
PostSubject: LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :..   LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. I_icon_minitimeMon Jul 13, 2009 7:06 pm

Arkadaşlar bir konuya daha söylemek istiyorum şuanda dünyanın 2 ülkesi beraberlik içinde 1.ABD 2.ISRAEL sizce

bunlar niye birlikte biraz düşünmek isterseniz anlarsınız sebebi çok belli McDonals , Coca-Cola , WAIKIKI bunların

hepsi ISRAEL malıdır lütfen az kullanın çünkü onlar bizden kazandığı paralar ile FİLİSTANı ele geçirdiler Örneğin :

McDonals yıllık : 7.5 milyon dolar-Coca-Cola şirketleri(bayiileri) : 4.5 milyon dolar-WAIKIKI ise yıllık : 8.0 milyon

dolar kazanıyor ve bu paralarla FİLİSTANdaki müslüman kardeşlerimizi öldürüyorlar PEYGAMBERimiz bir

hadisinde'' TÜM MÜSLÜMANLAR TEK BİR VÜCUTDUR. '' demiştir ...

LÜTFEN bunu bilmiyormuş gibi davranmayın.

Back to top Go down
http://www.tagoria.de
dinchell
Süper Üye
Süper Üye
dinchell

Male
Aktiflik Puanı : 819
Pep : 13
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. 2110w3o

PostSubject: Re: LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :..   LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. I_icon_minitimeMon Jul 13, 2009 8:21 pm

hangi müslümanlar birlik olacak her fırsatta bizi satan araplarr ve türkler mi?bence denemeylim bile bu bizim için hiç yararlı bi birlik olmaz..türkler birlik olsa tüm dünyaya yeterizz...önemli olan ümmetçilik değill türklük..tabii peygamberimiz zamanında böyle değildi orası ayrı ama günümüzde herşey çok farklı
Back to top Go down
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Aktiflik Puanı : 4625
Pep : 29
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. 2814kmf

PostSubject: Re: LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :..   LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. I_icon_minitimeWed Jul 15, 2009 1:48 am

dinchell wrote:
hangi müslümanlar birlik olacak her fırsatta bizi satan araplarr ve türkler mi?bence denemeylim bile bu bizim için hiç yararlı bi birlik olmaz..türkler birlik olsa tüm dünyaya yeterizz...önemli olan ümmetçilik değill türklük..tabii peygamberimiz zamanında böyle değildi orası ayrı ama günümüzde herşey çok farklı

+1
Back to top Go down
brk762
Moderatör
Moderatör
brk762

Male
Aktiflik Puanı : 1756
Pep : 15
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. 1evpe9

PostSubject: Re: LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :..   LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. I_icon_minitimeWed Jul 15, 2009 3:17 am

özkanköse wrote:
dinchell wrote:

+1
+1 daha
Back to top Go down
burii
Üye
Üye
burii

Male
Nerden / Where Are You? : Ne yapacaksın ki söyle ?
Aktiflik Puanı : 177
Pep : 1
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. 295aj4h

PostSubject: Re: LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :..   LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. I_icon_minitimeWed Jul 15, 2009 4:19 pm

dinchell wrote:

Bu yazıyı görünce daha çok üzüldüm ... MÜSLÜMAN lık ne demek yüce bir din

o örneğin MEDENİYET DEDİĞİN TEK DİŞİ KALMIŞ CANAVAR . Mesela bir hadiste

'' Ölümsüzmüş gibi bu dünyaya , Her an ölecekmiş gibi ahiret'e çalışın ''

demiştir Yüce YARADAN . Lütfen sadece arap diye arkamızdan vuruyor diye

o FİLİSTİNli insanların ne suçu var benim dediğimi anlayamamışsın arkadaşım

tekrar yorum yapmanı isterim ben IRAK veya İRANdan bahsetmiyorum ben

FİLİSTİNDE can veren müslüman kardeşlerimizden bahsediyorum .
Back to top Go down
http://www.tagoria.de
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Aktiflik Puanı : 4625
Pep : 29
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. 2814kmf

PostSubject: Re: LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :..   LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. I_icon_minitimeWed Jul 15, 2009 5:04 pm

hadis peygamber efendmzn söyledikleridir ... Yüce Yaradan=Allah oluyor =)
Back to top Go down
cagatay
Admin
Admin
cagatay

Male
Nerden / Where Are You? : CehenneMin DibiNdeN xD
Aktiflik Puanı : 3859
Pep : 46
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. 33mwfnc

PostSubject: Re: LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :..   LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :.. I_icon_minitimeWed Jul 15, 2009 5:15 pm

burası din tartışılacak bir platform değildir.

konu kilitlenmiştir. moderatör arkadaşlardan bu tür tür konulara dikkat etmesini rica ediyorum.
Back to top Go down
http://eurostar.eniyiforum.org

LÜTFEN ŞU MARKALI MALLARI ALMAYINIZ :..
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lütfen İzleYin... :'(
» lütfen Maltalı şarkıcılar yok
» Dana International Tanıtım ......Lütfen Bıkmadan okuyun....etkileyici