Eurostar Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostar Song Contest

SANAL ŞARKI YARIŞMASI

HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
--- 5 TEMMUZ SAAT 19:00'DA TÜM ÜLKELER İÇİN YENİ ÜLKE BAŞVURULARI BAŞLAYACAK --- ÜYELER SEÇTİKLERİ YENİ ÜLKELERLE YARIŞMAYA 51. YARIŞMA İTİBARİYLE KATILACAKLAR

Ömer Can Aksoy İle Röportaj!

Go down 
AuthorMessage
OzKaN
Moderatör
Moderatör
OzKaN

Male
Aktiflik Puanı : 4625
Pep : 29
Represent Country / Temsil Ettiğin Ülke : Ömer Can Aksoy İle Röportaj! 2814kmf

Ömer Can Aksoy İle Röportaj! Empty
20090728
PostÖmer Can Aksoy İle Röportaj!

Ömer Can Aksoy İle Röportaj! S1110426834_5303

Ömercan Aksoy

17 Yaşında

Burcun ve özelliklerini tam anlamıyla taşır mısın?

Yay burcuyum.....Yükselenim de yay olduğu için hepsini tam olarak taşırım...Neşeli ....Sevecen....Gülmeyi çok seven.....Astrologların kötü yan bulamadıkları bir burç Rezzan Kiraz sölemişti.....

Kırıldığında gönlünü almak zor mudur? Kolay mı?

Çok Kolaydır.....Hemen gönlümü alabilirler...zaten kimseye küsmem sadece kırılırım.....Ben Gerçekten Barışçıl bir insanım...

Hangi takımı tutuyorsun?

Beşiktaş .....Ama fanatik değilim....

Nelerden hoşlanırsın?

Tabiki eurovisionla ilgilenmek......Arkadaşlarımla sohbet etmek...Sağlık ve mitoloji ile ilgili kitaplar okumak....İnsanları güldürmek.....Ve Özellikle ÇİKOLATALI TATLILARDAN örneğin : Eklere bayılırımmm.... Ahhh canım çekti...

Ne tür müzik dinlemekten hoşlanırsın ve genellikle kimleri dinlersin?

Kulağa Hoş gelen müzikleri dinlerim...Rap...Hip Hop...Ağır Rock hiç sevmem.....Tanınımamış kişilerin şarkılarını daha çok dinlerim....Rihanna.....Madonna...Britney...Enrique gibi sanatçıları hiç mi hiç dinlemem

Günlerin çoğunlukla nasıl geçiyor ?

Şuan Staj Yapmakla geçio.....08,00 - 19,00 arası...Normalde bilgisayar başında Şarkı dinlerken ve ya söylerken geçiyor....

Sevdiğin biri için neleri göze alabirsin?

Çok şey göze alabileceğimi söyleyemem....Sevdiğim kişileri gerçekten Kıskanırımm....Kim Olursa olsun....Yanlızlığı göze alabilirim....Beni hayatta dışardan üzgün göremezsiniz....Hep gülerim....Ama içimdekini Dışımda duran bi insana yansıtmam...

Yaptığın en büyük çılgınlık nedir?

Anadolu Meslek Lisesine gitmek.....Bide Öğretmenler ile Kır gezisine gitmek...Orda 3 tahtası olan küçük bir köprüden geçmek...Yıkılacak die ödüm Kopmuştu....Bide İst. okullar kar yüzünden tatil edilmişti 5. Sınıf gidiyordum annem hastanede çalışıyordu.....Ben Eyüp ten Cerrahpaşa tıp fakültesine....gittim Minübüsle filan....

Peki ölmeden yapmalıyım dediğin şeyler oldu mu?

İsrail'e gitmeliyim.....Sağlıkçı kesinlikle Olmalıyımmm....Eurovisionu Canlı ve Yerinde İzlemeliyim....Dünyada Dolaşabildiğim Kadar yer dolaşmalıyım....

19.Başına geldiğinde hangisini felaket olarak düşünürdün?

*Aile fertlerinden birini kaybetmek

*Sağlığını kaybetmek

*İtibarını onurunu kaybetmek

*Bu siteyi kaybetmek

Diğer:
*Eşini - sevgilini kaybetmek
*Dostunu kaybetmek
*İşini kaybetmek
*Malını mülkünü kaybetmek

Aile fertlerinden birini kaybetmek

Bu site çok güzel, ama bir de olmasaydı... (boşluğu tamamlayabilirmisin?)
Bişey bulamıyorum işte güzel ilerliyor site Allah Bozmasın....

Kendinde en nefret ettiğin özellikler nelerdir?

Çok açık sözlüyümdür......Bazen bu bana zarar verir.....Ama kendimi tutuyorum artık.....

Geçmişe dönme şansın olsaydı hangi zamanına dönmek isterdin? Hayatının hangi bölümüne özlem duyuyorsun?

Bu Şansımı Başka birine devretmek isterdim.......Her yılımı yaşadım Çok özlem duyduğum bir yılım yok....

Bu şarkı benim şarkımdır dediğin şarkı hangisi?

Beni Anlatan Şarkı.....Gamsız Hayat........
Benim Şarkımdır dediğim bir şarkı yok......

Aşağıdaki kelimeler sana ne ifade ediyor?

---hırs : Kendimi ifade ediyor Yaşayış biçimimi....
---sarışın: İlk Aklıma gelen kuzey kızları oluo Razz
---esmer: Bişi ifade etmiyor
---rihanna : Dinlemediğim bir sanatçı....Karanlıktaki Karayı ifade ediyor..
---britney: Doğum günümüzün aynı olması 02,12 Very Happy:D
---bayrak: Herşey ....Egemenlik Bağımsızlık....bir ülkenin gururu...En sevmediğim şey bir ülkenin bayrağının yakılmasıdır...Hangi ülke olursa olsun
---müzisyen : Gerçek bir Müzikçi.....Herşeyiyle.....Şunu yapamam dediği olmayan

Sormadan duramayacağım.Rusya'ya puan vermediğin bir yarışma vardı.Dima-Britney-Rihanna yarışmıştı...Rihanna dayakçı,Britney sarışın,Dima da erkek diye puan vermediğini söyledin...30.Yarışmada ise Portekiz Britney ile yarıştı ve sen 12 puan verdin...

Aslında Ordaki Şakrıyıda Pek beğenmemiştimmm....Dimalı falan olanı.....Ama bu güzeldi....Çok dinlemem britneyi ama hoşuma gitmişti...Bazıları bana İsrail olduğum için antipati yarattığımı sölemişlerdi....Benimde Rusyaya antipatim var....Hele Dimaya Very Happy

31.yarışmada bir düşüş bekliyor muydun?

Tabiki Ama şarkımın Çok iyi olduğunu biliyordummm..Başka bir Yarışmada 3. Olmuştu....hemde birincliğe çok az kalmıştı....Ev Sahibi olduğum için Puanımın çok olmadığımı düşünüyorum....

Eskiden sanatçı bulamadığından yakınıyordun...Bitti mi bu çile?

OoOooOo....Çoktan bitti artık bulabiliyorummm....Benim için şarkının ünlü olması filan önemli değil.....Yeter ki kulağa güzel gelsin....Ben hemen yollarım....İsrailli Şarkıcı Vulabiliyorum Hiç sorunum yok...

Radyo yayını sırasında "Röportaja verdiğim cevaplarla siteden banlanirim"demiştin...

Onu espri Manasında dedim Very Happy Eskiden eurostardan ayrılmıştım....My heart will go on Şarkısı 1. Olamamıştı...Avril Olmuştu .....Çok saçma Avril ile Celine Dion'u bir tutmak....Şarkı eski ve ya yeni diye de bişi söleyemeyiz..Abba'nın Waterloo Şarkısı 50 yılın en iyisi seçilmişti...O şarkıları Hala dinleriz ...Bu bana Şarkıya oy verilemediğini gösterdi...Şuan site çok düzgün....Çok mutluyum

İnsanları nasıl çözersin?

İlk Olarak herkesi iyi olarak kabul ederim.....Tavırları ve Yaptıkları yanlış olanları uyarırım.....Çözmem zor oluo insanları...Ama beni çözmek çok kolaydır....Özellikle insanları yanlış tanımaktan korkarım....Ama Herkesi Severim....

Röportaj İçin Can'a Çok Teşekkür Ederim...
Back to top Go down
Share this post on: reddit

Ömer Can Aksoy İle Röportaj! :: Comments

cagatay
Re: Ömer Can Aksoy İle Röportaj!
Post Tue Jul 28, 2009 1:38 am by cagatay
herşeyiyle süper olmuş Very Happy okurken baya keyif aldım Very Happy ellerinize sağlık Very Happy
quera81
Post Tue Jul 28, 2009 12:20 pm by quera81
cevaplar gayet açık ve samimi bir şekilde olmuş =]
carnivora
Post Tue Jul 28, 2009 1:15 pm by carnivora
Guzel roportajlar serisine Cani da ekle ozkan baya iyi Wink
bu arada israile bir antipatim yok sarki guzelse hep puan alir ama shiri maimon u hic sevmiyorum Cool
qOkTuG
Post Sun Aug 02, 2009 1:09 am by qOkTuG
Evet gzl olmş ama ev sahibi olmanın puanları etkilediğini pek düşünmüorm xD yani bende en azndan etkilemedi hatta beklediimden ii sonuç almştm *-) hrnyse gzl olmş elinize sağlk iknznde xD

Ömer Can Aksoy İle Röportaj!

Back to top 

Page 1 of 1

Similar topics

-
» Çağla Türk İle Röportaj!
» Çağatay Türk İle Röportaj!
» Berkay Yörük İle Röportaj
» Buğra Ayvazoğlu İle Röportaj =)
» Buğra Mete Hancı İle Röportaj